Módne kúsky na dosah

Jar a leto s nápaditými vzormi a farbami, najmä žiadna nuda

Jarné počasie nás nabáda odložiť zimné topánky a s radosťou siahame po tenších a ľahších modeloch. Farebné topánky, výrazné podpätky, saténový materiál sú niektoré trendy na sezónu jar/leto, ktoré predstavil Humanic spolu s baletom Štátneho divadla Košice na netradičnej módnej prehliadke pri príležitosti otvorenia svojej  druhej predajne v Košiciach. 

Veselé a farebné 

Jar a leto v roku 2018 bude plné farieb, vzorov, pásikov, bodiek a kára, navyše, aj v odvážnych kombináciách. „Móda pre toto obdobie  je podľa mňa veľmi zaujímavá a nápaditá. Červeno-čerešňová a aj žiarivo ružová farba na ženských sandáloch, alebo jednoduché sandále s nápadne zdobeným podpätkom sú niektoré horúce trendy prichádzajúcej jari a leta.“ Opisoval módne novinky  na otvorení dizajnovej predajne v Košiciach Milan Hodža, Head of Sales CEE Humanic.

Ďalším trendom sezóny je ázijský dizajn – bohato vyšívaný satén, nositeľný k jednoduchým veciam, ale aj odvážne mixovateľný. Minulý rok sa na trhu objavil ďalší trend a teraz sa ešte viac rozšíril – klasické šľapky, aké poznáme pôvodne z kúpalísk a plavární, ale ich vrchný materiál je bez obmedzení. Používa sa napríklad kožušina, satén, rôzne ozdoby a nápisy. Netreba sa ich báť kombinovať.

K letným vzorom neodmysliteľne patrí aj tematika kvetov, džungle, palmových listov. Dámy milujúce pohodlie poteší, že hitom sezóny je náhrada balerín v podobe nízkych topánok s otvorenou zadnou časťou, takzvané mules.

Tancujúce modelky

Najnovšia predajňa Humanic  bola otvorená veľkolepo. V modernom dizajnovom priestore sa v deň otvorenia konala jedinečná módna prehliadka  topánok z najnovšej kolekcie jar/leto 2018. Modelmi a modelkami boli tanečníci baletu Štátneho divadla Košice, ktorí  predviedli trendové módne kúsky v rytmoch džezu z predstavenia Nočná skúška. Živá a hravá prezentácia topánok po celej predajni v Auparku upútala nielen pozvaných hostí, ale aj ostatných návštevníkov košického Auparku.

Dostupné výnimočné kúsky aj KARL LAGERFELD

Na nákup módnych topánok môžete využiť niektorú z predajní Humanic, alebo využiť z pohodlia domova e-shop. Predajne sú limitované plochou, a tak na e-shope možno nájsť oveľa viac modelov a dokonca Humanic na e-shope ponúka exkluzívne ďalšie značky, ktoré nie sú dostupné v predajni. Napríklad medzi novinky patrí známa značka KARL LAGERFELD, ale aj značky Calvin Klein Jeans, Steve Madden, Boss Green.

foto: Humanic

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu