Tešili ste sa na Mikuláša naposledy na základnej škole? Po ochutnaní Mixit dobrôt z mikulášskej nádielky sa to určite zmení. V spoločnosti Mixit upiekli totiž mikulášsku nádielku pre anjelikov aj čertíkov, kvôli ktorej sa básničku pre Mikuláša naučia dokonca dobrovoľne! Pripravila aj adventný kalendár s prekvapeniami v 26 okienkach. 

Namiešajte si vlastnú zmes s Mixitom

Mixit.sk je internetový obchod nielen pre fanúšikov zdravého stravovania. Na jeho stránke si môže každý namixovať aj svoju osobnú zmes cereálií, müsli, ovsených kaší a mixov sušeného ovocia, orieškov z viac ako sedemdesiatich rôznych ingrediencií, ako sú rôzne cereálne základy, sušené ovocie, semená, oriešky, ale aj chuťovky ako čokoláda, mini sušienky, škorica či zázvor. Súčasťou ponuky sú predpripravené zmesi vytvorené výživovými špecialistami a ponuka surovín napríklad aj pre celiatikov alebo alergikov na určité typy potravín, ktoré sa v bežných zmesiach cereálií objavujú.

Čím viac okienok, tým väčšia radosť

Adventný kalendár Mixit je jedno veľké prekvapenie. Prečo sa však držať tradície a nepridať ešte dve okienka? Ten tohtoročný ukrýva až 26 okienok, takže na sv. Mikuláša i na Štedrý deň si deti môžu otvoriť vždy jedno bonusové okienko navyše. Kalendár je plný najobľúbenejších stálic i noviniek, vonia vianočným korením, čokoládou, jablkami i škoricou a ukrývajú sa v ňom najrôznejšie mixy, orechy, tyčinky i Mixitelly. Každé otvorené okienko môže dieťa po vybratí dobroty vrátiť do kalendára opačnou stranou a postupne si tak vyrobiť roztomilý domček v sviatočnom dizajne. Do vzniknutých bytov si potom z priložených samolepiek nalepí aj zariadenie a obyvateľov. A pozor! Tento rok si môžete zvoliť aj bezlepkovú a veganskú verziu kalendára.

Veľký adventný kalendár Mixit, 1283 g, v cene 58,39 €.

Lákavé mikulášskej nádielky 

Okrem adventného kalendára Mixit pripravil aj Mikulášsku nádielku, ktorá nemusí byť iba za odmenu. Zdravá alternatíva ku koláčikom sa hodí pre malých i veľkých a spoločnosť vám môže robiť ako rýchla desiata pri presune z jednej návštevy na druhú alebo ju môžete mať nasypanú v miske ako zobkanie k sviatočnému filmovému poobediu. Obsahuje sušené datle, medový banán, sušené figy, pražené arašidy, kľukvu (brusnica kanadská), kešu, mandle, vlašské orechy, sušený physalis a para orechy.

Mikulášska nádielka, 400 g, v cene 8,69 €. 

K mikulášskej nádielke môžete pridať ešte niektorý zo zobkacích mixov. A to  podľa toho, či je koledníkom anjelik alebo skôr šibalský čertík. 

Anjelská nádielka obsahuje zmes orechov poprášenú a prevoňanú škoricou, badiánom, klinčekom a vanilkou. Tento mix vás vynesie priam do nebies a vaše chuťové poháriky si budú chvíľku lebediť aj na obláčiku s chuťou karamelu. Zloženie: vianočné orechy z pece, pražené mandle v bielej čokoláde, jadrá mandlí pražené, kakaové vankúšiky, náplň s čokoládovou príchuťou, kokosové plátky, medový banán.

Anjelská nádielka, 280 g, v cene 7,89 €. 

Čertovská nádielka je pre tých, ktorým sa nedarilo stále iba poslúchať. Ukrýva pekelne dobrú zmes orechov a niektoré sú zabalené do horkej čokolády tak poctivo, že by ste ich od normálneho uhlia skoro nerozoznali. Pod kotlom chuťovým pohárikom zakúria aj banány v mede a vlašské orechy v čokoláde a škorici. Obsahuje mandle v horkej čokoláde s čiernym prachom, jadrá lieskových orechov v horkej čokoláde s čiernym prachom, plátky banánu obalené v mede, jadrá vlašských orechov v horkej čokoláde a škorici, plátky kokosu, mandle (celé), jadrá vlašských orechov a arašidy.

Čertovská nádielka, 350 g, v cene 9,59 €.  

Hriešne dobré, anjelsky jemné a vo veľkom štýle. Také sú mikulášske dobroty. V Mixite zase raz ukázali, že sú majstri, ktorí dobre poznajú naše chuťové poháriky. Tak  si už len zaželajme dobrú chuť. 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu