Nabalili ste si mladšieho chlapa? Na toto by ste sa mali pripraviť

Dnes už roky často nehrajú žiadnu rolu a dávajú sa dokopy páry v takmer každom veku.

Keď má žena pri mužovi o dvadsať alebo tridsať rokov menej, už sa nad tým ľudia tak veľmi nepozastavujú. Iné je to v opačnom prípade, aj keď Madonna a iné hviezdy to neustále vyvracajú. Všetko má svoje pre a proti a keď ste si našli mladšieho zajačika, mali by ste byť na pár vecí pripravení.

Milostný život bude iný. Lepší, intenzívnejší a najmä častejšie. Chlapi medzi dvadsiatym a tridsiatym rokom majú zvýšenú hladinu testosterónu. Majú lepšiu výdrž. Užijete si to.

Je to zábava. Mladší muž zvykne byť zábavnejší, chodiť viac do spoločnosti a užívať si. Zažijete pri ňom pravdepodobne nové veci, bude mať svieži pohľad na svet a možno aj pozitívnejší.

Na druhej strane môže byť rozdielny životný štýl na škodu. Pokiaľ vy sa už nechcete denne zabávať, byť akčná a neustále niečo vymýšľať, toto sa vám asi nebude páčiť. Zajačik si bude chcieť život užívať, chodiť von, možno flirtovať. A keď nie s vami, s inými…

Nebude sa chcieť viazať. Samozrejme záleží, či má 35 alebo 25. Ale od 25-ročného asi nebudete môcť veľmi očakávať, že si s vami postaví dom a vezme si vás. Možno časom áno, ale najskôr z toho bude mať strach. A keď ste staršia o desať rokov, asi budete chcieť aj potomka. Dobre si rozmyslite, či váš mladší partner je ten správny otec alebo to bude len druhé dieťa na krku.

By Diamond

Foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu