Najuniverzálnejší darček, ktorý rovnako poteší teenagera, šéfa, vašu babku, ba aj svokru a robí radosť každý deň v roku

0
532
sodastream

SodaStream je darček vhodný pre všetkých. Takto vyberiete ten naj pre brata, sestru, rodičov, svoju lásku a dokonca aj pre tých, ktorým vôbec neviete, čo by ste im mohli dať pod stromček.

Taký univerzálny darček, ako je SodaStream, len ťažko nájdete. Patrí síce do kategórie praktických darčekov, ale práve pre svoju účelnosť poteší každého obdarovaného. A určite nebude zapadať prachom, lebo každý obdarovaný ho bude denne využívať.

SodaStram vám 365 dní v roku zmení obyčajnú vodu z vodovodu na silne, stredne alebo jemne perlivú zakaždým, keď na ňu dostanete chuť. Má jednoduché ovládanie a výmena bombičky je absolútne bezproblémová, pretože ju vymenia na vyše tisíc miestach – napríklad aj v predajniach Billa, Teta drogériách, v sieti papiernictiev ŠEVT a na mnohých ďalších. Jednoducho povedané – bombičku SodaStream vymeníte takmer na každom rohu. Ak sa vám nechce ísť do obchodu, môžete si objednať bombičku spolu s potravinami cez Lunys.

So SodaStreamom nevláčite plné jednorazové PET fľaše z obchodu a prázdne späť, iba si bez námahy nasýtite vodu bublinkami, na aké máte práve chuť. Ušetríte tým nielen čas a námahu, ale aj peniaze.

Vypočítajte si, na koľko vás vyjde liter sýtenej vody
zo SodaStreamu!

soda stream

Komu aký SodaStream vybrať?

Najjednoduchšiu prípravu perlivej vody poskytuje SodaStream Terra – stačí zacvaknúť fľašu s vodou a stlačiť tlačidlo. Preto je veľmi vhodná aj pre seniorov a ľudí, ktorí majú problémy s koordináciou. Nadčasovým dizajnom v bielej, čiernej a červenej farbe sa hodí do akéhokoľvek priestoru.
Tip: Práve seniori často zabúdajú na pitný režim, voda im až tak nechutí a sýtená voda z obchodu býva pre nich príliš ostrá. SodaStream im umožní nasýtiť si vodu tak, ako im to vyhovuje a majú aj prehľad, či vypili aspoň jednu fľašu vody denne.

Aktívnym ľuďom bude vyhovovať SodaStream DUO. Plní sklenené fľaše DUO aj litrové podlhovasté plastové fľaše FUSE, určené na dlhodobé používanie. Táto kombinácia dáva možnosť kombinovať používanie fliaš – doma používate sklenené a so sebou si beriete fľašu z BPA free plastu.

Tí, ktorí si potrpia na originalitu a dizajn, uvítajú elegantný SodaStream ART. Tento prístroj v retro vzhľade s páčkou namiesto tlačidla je zároveň neprehliadnuteľným interiérovým doplnkom. Bude sa skvele vynímať nielen na kuchynskej linke, ale aj v kancelárii či zasadačke.

Zaujímavo pôsobí aj SodaStream GAIA s fľašou akoby vznášajúcou sa vo vzduchu. Práve preto sa tento prístroj teenagerom páči najviac. Pozrite si ho v krátkom videu.

Všetky modely majú ružové bombičky s patentovaným systémom rýchleho uchytenia Quick Connect bez skrutkovania, takže ich nasadíte doslova jednou rukou.

soda stream

Príchute pre nápoje všetkých druhov

K prístrojom, fľašiam a príslušenstvu patria aj príchute, ktoré sýtená voda neoberá o chuť, práve naopak, ešte ju zvýrazňuje. Okrem ovocnej klasiky sa môžete tešiť na Pepsi, Pepsi MAX, 7UP, Mirindu a ich light verzie, Tonik, Energy či Iced Tea. Všetky tieto príchute dávajú ďalšie a ďalšie možnosti vytvárania rôznych alko a nealko nápojov podľa vašej fantázie a chuti.

Zahasí smäd a chráni Zem

A ešte niečo je tu podstatné: SodaStream totiž nie je len prístroj na výrobu sýtenej vody. Je to riešenie, ako chrániť Zem pred zbytočným plastom. Veď koľko jednorazových plastových fliaš so sýtenou vodou kúpite ročne v obchode a potom vyhodíte? Že separujete a budete zálohovať? To je chvályhodné. Dá sa to však aj jednoduchšie a o tom už dnes celé Slovensko uvažuje.

!!!POZOR!!! Aby vám SodaStream stihol určite prísť do Vianoc,
odporúčame objednať si ho cez e-shop sodastream.sk
do 18. decembra!

soda stream

Foto: SodaStream

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu