Naučte sa nosiť riflovku štýlovo

Každá žena má vo svojom šatníku aspoň jednu riflovú bundu. Ak nie, treba si ju čo najskôr zaobstarať. Tento kúsok sa totižto hodí ku každému outfitu a nikdy nevyjde z módy. Strihom sa medze nekladú, môžete si kúpiť úzke, vypasované alebo ležérny kus.

Ak by ste chceli trošku vyniknúť z davu, dáme vám pár rád, ako nosiť riflovku štýlovo a trendy podľa najvychytenejších stylistov. Ak ju nemáte vo svojom šatníku a túžite po jedinečnom kúsky, máme pre vás pár tipov, kde ich zaručene nájdete.

Vyfarbite sa

Vaša riflová bunda vôbec nemusí byť klasická a jednofarebná. Buď sa vám podarí nájsť jedinečný kus niekde na vešiaku, ktorý je vyzdobený kamienkami alebo sa niečím líši hneď na prvý pohľad, alebo si dáte vyrobiť model na mieru. Medzi obľúbenou a populárnou výzdobou rifloviek sa stali práve maľby. Čo by ste povedali na to, keby sa váš obľúbený obrázok alebo citát dostal práve na váš kabát? Nie že sa stane z vašej bundy unikátny kúsok ale bude vystihovať vás a váš osobitný štýl. Jedinečné riflové bundy z dielne šikovnej Zdenky Tajbošovej  vznikajú prepojením lásky k móde s jej tvorbou. Ak chcete premeniť všedné veci na nevšedné a originálne, tak ste na správnej adrese.

Iný uhoľ pohľadu

Na medzinárodných módnych dňoch sa čoraz viac objavovali stylisti, ktorí sa nebáli experimentovať a obliekli si riflovku netradičným spôsobom: ležérne s odhalenými ramenami. Tento nový štýl vyzerá jednak rebelsky a na druhej strane nespútane a štýlovo. Nechajte si preto váš kabát voľne padnúť, odhaľte svoje ramená a buďte spontánna a sama sebou.

Ako dokonalý doplnok

Viete si predstaviť, že by ste doladili elegantné šaty práve riflovkou? My rozhodne áno. Kombinácia elegancie a ležérneho štýlu z vás urobí štýlovú ženu, ktorá sa nebojí experimentovať. Môžete celý outfit ešte vyšperkovať kovovým opaskom okolo pása a výsledný efekt bude stáť za to.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu