Krásne, husté a dlhé mihalnice. O tom sníva každá žena. Nie každej bola ale takáto kombinácia dopriata. Rôzne kozmetické značky sľubujú úspech vo forme dokonalej riasenky s ešte úžasnejším efektom. Ruku na srdce, koľkokrát ste podľahli reklame, alebo šikovným marketingovým ťahom, no vytúžený efekt, ktorý ste videli v televízii nezodpovedá realite. Je tu ale ešte jedno riešenie, ktoré uľahčí život ženám, ktoré nemusia tráviť dlhé minúty ráno pred zrkadlom. Umelé mihalnice, aj keď možno názov „umelé“ naznačuje niečo iné, sú perfektným riešením. Keď sa zveríte do rúk odborníkovi, dokonalý výsledok vás neminie. Oslovili sme preto lash-stylistku Romanu, ktorá patrí vo svojom odbore medzi najlepšie. Pracuje pod značkou Pro Lashes a mihalnice od nej vyzerajú ako nové aj po 2-3 týždňoch.

Instagram@ pro__lashes

Ako si ženy vedia správne vybrať dobru lash-stylistku – na čo by si mali dávať pozor?

Prvým krokom sú dobré recenzie. Ženy by si mali vyberať lash-stylistku podľa skutočných odporúčaní na ich stránkach. Odporučenia od známych, kamarátiek a kolegýň môžu byť tiež dobrým základom na výber. Dávajte si pozor na fotky, ktoré sú zverejnené na stránke kozmetičky. Nie len samozrejme nove čerstvé mihalnice ,ale taktiež mihalnice pred doplnením.To znamená, že na fotke vidieť po koľkých týždňoch prišla a ako mihalnice držia od danej lash stylistky. Každá práca závisí v akých podmienkach pracuje, kvalitou materiálu a doba koľko trvá predlženie. Je taktiež dôležité, aby sa aj zákazníčka správne starala o svoje mihalnice po aplikácii (hygiena, čistenie, umývanie).

Čo je najčastejšia chyba, ktorú spravia pri výbere salónu?

Najčastejšou chybou pri výbere lash-stylistky býva práve čas. Keď si žena zmyslí mať nové mihalnice dnes alebo zajtra, ihneď obvoláva salóny, či nemajú voľné termíny „ešte dnes”. A v mnohých prípadoch to môže dopadnúť potom katastrofálne. 

Aké druhy/typy mihalníc robíte vy?

Používam rôzne techniky 1D až po 4D. Väčšinou robím mihalnice na každodenné nosenie. Žiadne neprirodzené až „po obočie“.

Kde ste získali certifikát a ako dlho sa tomu venujete?

Absolvovala som rôzne kurzy a stále sa vzdelávam. Venujem sa tomu už 4roky. Podľa môjho názoru a skúseností je to ťažká a precízna práca. Preto je potrebné v tomto odbore sa neustále vzdelávať. Lash dizajn, techniky a produkty sa stále posúvaju na vyššiu úroveň.

Instagram@pro_lashes

Aká je starostlivosť o nalepené mihalničky?

Správna starostlivosť o umelé mihalničky je veľmi dôležitá. Hlavne dostatočná hygiena a čistenie. Každá lash stylistka by mala oboznámiť svoju klientku o správnej starostlivosti a o produktoch, ktoré môže alebo nesmie používať. Veľmi dôležité je nepoužívať olejové prípravky, ktoré narušujú lepidlo. Maskary nie len znečisťujú umelé mihalnice, ale hlavne zaťažujú. Narušia tak rast prírodných mihalníc a umelé mihalnice nemusia správne držať.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu