Každý z nás má občas chuť na sladké a málokto by odolal tej najjemnejšej čokoláde Milka z alpského mlieka a kvalitného kakaa. Podľa údajov spoločnosti Mondelēz International o predaji z roku 2022 je medzi milovníkmi sladkej pochúťky najobľúbenejšia tradičná mliečna čokoláda Milka Alpine Milk. Medzi obľúbené tabuľky čokolád patrí aj Milka Strawberry s krémovou náplňou a jahodovou príchuťou. Portfólio príchutí Milka však prináša rozmanitú ponuku neodolateľných čokolád a svoju najobľúbenejšiu si s istotou vyberie každý.

Aké príchute čokolády Milka si najradšej vychutnávame? 

Ikonická značka čokolád Milka sa stala synonymom pre lahodný zážitok zo sladkého maškrtenia. Akú príchuť čokolády Milka si jej milovníci najradšej doprajú, sme sa spýtali v redakčnej ankete a získali sme zaujímavé odpovede. Je zrejmé, že chuťové poháriky každého z nás majú rôznorodé preferencie a vyberáme si podľa svojho gusta: „Moja obľúbená čokoláda od Milky je biela.“ Niektorí si však potrpia aj na netradičné kombinácie: „Ja mám najradšej čokoládu Milku Oreo Sandwich.“ Táto príchuť ponúka lákavú kombináciu kakaových sušienok a mliečnej náplne s vanilkovou príchuťou v mliečnej čokoláde. Srdce milovníkov čokolády si získala taktiež Milky Bubbly: „Ja nedám dopustiť na Milku Bubbly! Zbožňujem, ako sa mi rozplýva na jazyku.“ 

Milka a mango? Podľa fanúšikov lahodná kombinácia 

Aj napriek tomu, že portfólio značky Milka zahŕňa mnoho neodolateľných variant, v redakčnej ankete sme tiež zistili, aké kombinácie by jej fanúšikovia radi ochutnali. Odpovede boli prekvapivé: „Mňa by potešila nejaká exotická príchuť, napríklad mango, liči alebo ananás.“ Milovníci čokolád by tiež ocenili príchuť slaný karamel, malina, puding alebo kokos.

Značka Milka pravidelne dopĺňa svoje portfólio produktov o limitované edície čokolád a v budúcnosti spotrebitelia možno nájdu v regáloch obchodov aj príchute, ktoré oslovia nielen fanúšikov tradičných chutí, ale aj tých, ktorí radi objavujú nové kombinácie a chuťové zážitky.

Produktový tip:

Vychutnajte si čokoládu Milka v mnohých neodolateľných variantoch

Zo širokej ponuky lahodných príchutí čokolád Milka si každý vyberie tú, ktorá ho zaručene poteší. Či už ide o ovocné a svieže chute, chrumkavé kombinácie alebo dezerty, ktoré uspokoja i náročného maškrtníka.

Milka Yoghurt 100 g: Kombinácia krémovej mliečnej čokolády z alpského mlieka s jemnou jogurtovou náplňou tvorí neodolateľnú harmóniu chutí.

Milka Chocolate Dessert 100 g: Mliečna čokoláda z alpského mlieka Milka Chocolate Dessert urobí radosť všetkým, ktorí majú slabosť pre našľahanú kakaovú náplň. 

Milka Strawberry 100 g: Spojenie kvalitnej mliečnej čokolády s osviežujúcou jahodovou príchuťou poteší aj tie najnáročnejšie maškrtné jazýčky.

Milka White 100 g: Čokoláda z jemného alpského mlieka s krémovou konzistenciou prináša luxusný pôžitok z každého sústa.

Milka Oreo Sandwich 92 g: Kombinácia dvoch ikonických pochúťok – krehkých sušienok Oreo s mliečnou náplňou s vanilkovou príchuťou a čokolády, vytvára dokonalú rovnováhu medzi sladkosťou a chrumkavosťou.

Milka Bubbly 90 g: Mliečna čokoláda z alpského mlieka so vzdušnými bublinkami, ktoré sa rozpúšťajú na jazyku a poskytujú nevšedný zážitok chuťovým pohárikom. 

Obsah obrázku jídlo, vizitka, Svačinka, dezert

Popis byl vytvořen automaticky

O spoločnosti Mondelēz International

Spoločnosť Mondelēz International, Inc. (Nasdaq: MDLZ) umožňuje ľuďom „snackovať“ správnym spôsobom vo viac ako 150 krajinách na celom svete. S čistými výnosmi v roku 2022 vo výške približne 31 miliárd dolárov je MDLZ lídrom budúcnosti občerstvenia s ikonickými globálnymi i lokálnymi značkami ako sú sušienky a pečené občerstvenie Oreo, Ritz, LU, Clif Bar a Tate’s Bake Shop, rovnako ako čokolády Cadbury Dairy Milk, Milka a Toblerone. Spoločnosť Mondelēz International je hrdým členom indexov Standard and Poor’s 500, Nasdaq 100 a Dow Jones Sustainability Index. Navštívte www.mondelezinternational.com alebo sledujte spoločnosť na Twitteri na adrese www.twitter.com/MDLZ.

Mondelēz International v Českej republike a na Slovensku 

Spoločnosti Mondelēz Czech Republic s.r.o. a Mondelēz Slovakia s.r.o.  sú súčasťou spoločnosti Mondelēz International. Medzi výrobky, ktoré spoločnosť predáva na českom a slovenskom trhu, patria sušienky a oplátky Opavia, sušienky BeBe Dobré ráno, mäkké koláče Brumík a oplátky Fidorka, čokoláda Figaro, oplátky Kolonáda, Miňonky a Tatranky alebo krekry TUC. Spoločnosť pôsobí v Českej republike a na Slovensku od roku 1992. V štyroch výrobných závodoch, dvoch obchodných jednotkách a centre excelentnosti zamestnáva 2,5 tisíc ľudí a predáva 500 výrobkov pod 16 značkami, a to v Česku a na Slovensku.  

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu