Oslávte dôležitú príležitosť alebo sviatok s bublinkami bez alkoholu!

0
558
hubert sekt bez alkoholu

Veľa milovníkov bubliniek a šumivého vína čoraz častejšie siahne po nealkoholickej variante. Kto raz ochutná jeho kvalitu a lahodnú chuť, ten sa k nealko verzii rád vráti. 

Skúste sa aj vy, napríklad už teraz pred prípravou na veľkonočné sviatky, naladiť na túto prepracovanú alternatívu šumivých bubliniek bez alkoholu. Možno len zo zvedavosti vyskúšajte ponúknutú možnosť vystreliť zátku z fľaše a bez výčitiek si dopriať chuť a pocit z pravých bubliniek v situáciách, ktoré chcete osláviť bez „hladinky“. Možno zmeníte názor  a nealko bublinky si navždy obľúbite.

Čo je vlastne HUBERT NEALKO!?

Nie je to ani hroznová šťava, ani mušt ani džús a ani sýtený bublinkový  nápoj. Ako o „džúsiku“ môžu hovoriť len tí, ktorí ešte Hubert Nealko neskúsili, neochutnali.

Pravda je ukrytá vo víne! A to aj v tom šumivom nealko. Celý proces výroby nealkoholického šumivého od prvej bobule hrozna prebieha totožne, ako výroba vína s obsahom alkoholu. Alkohol je pri víne produktom fermentácie a bežne v „zrelej“ fľaši vína či šumivého vína dosahuje úroveň od 8 – 14 %. 

 Áno, pochopili ste správne – šumivé nealko bolo pôvodne rovnako alkoholické, ako jeho alkoholická verzie pochádzajúce z rovnakého tanku. Alchýmia nad rámec bežného čarovania sa začne diať až potom. Nie, neudeje sa reverzná biblická premena vína na vodu, víno zostane vínom. Akurát sa parou či tlakom pri teplotách okolo 25 – 30 ° C dealkoholizuje. Prečo pod ním neprikúria trochu viac? Pretože všetky odtiene vône, chuti, kyselinky majú aj pri výrobe nealkoholického šumivého vína zostať presne tam, kde patria –  vo fľaši.

hubert sekt bez alkoholu

Doprajte si bublinky – bez alkoholu

To, pri akej príležitosti si môžete Hubert Nealko dopriať, vám diktovať nebudeme. Či budete oslavovať Veľkú noc s rodinou, alebo viezť hostí z oslavy či na ňu, štrngať si s čerstvou mamičkou pri príležitosti narodenia potomka, alebo športujete a alkoholu sa vyhýbate, alebo len jednoducho nemáte chuť na alkohol, ale obľubujete šumivé bublinky  – je to na vás. No v prípade, že si chcete pochutiť na poháriku s ostatnými a pritom „nenafúkať“, viete, po čom môžete siahnuť.

Milé prekvapenia totiž niekedy vzídu z pochybností. Tie o tom, že nealko je hroznový džús sme dúfam vyvrátili a najbližšie, keď si budete počas akejkoľvek  oslavy chcieť dať bublinky, ktoré vás neopoja no chuť uspokoja, možno siahnete po pravej fľaši HUBERT NEALKO. Jeho chuť je vyvážená a harmonická. Má jemne ovocný buket s nádychom grapefruitu a svetložltú farbu so zelenkavými odleskami. A je, samozrejme, k dispozícii aj vo verzii rosé.

www.hubertsekt.sk      www.najnapoje.sk

hubert sekt bez alkoholu

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu