Spoločnosť Epson je globálny technologický líder prepájajúci ľudí, veci a informácie vďaka originálnym a presným technológiám v kompaktných rozmeroch. Jej ponuka produktov pozostáva z atramentových tlačiarní a digitálnych tlačových systémov, projektorov 3LCD, hodiniek či priemyselných robotov. Spoločnosť sa snaží stále prinášať inovácie a prekonávať očakávania zákazníkov. Pritom sa cielene snaží aj o zníženie vplyvu na životné prostredie. Chceme vám dať do pozornosti dva chytré prístroje, ktoré radi využijete aj počas leta.

Tlačiarne Epson EcoTank si vás získajú

Preferujete pri plánovaní letnej dovolenky mať vytlačené dôležité doklady, letenky či cestovný itinerár? Máme pre vás skvelý tip na zariadenia, pri ktorých sa nebudete musieť strachovať, že častú tlač výrazne pocíti aj vaša peňaženka. S multifunkčnými tlačiarňami Epson EcoTank ušetríte až 90 % nákladov na tlač! Predstavujú dokonalé riešenie pre každého, kto hľadá vysoko kvalitnú tlač za neuveriteľne nízku cenu tlače jednej strany. Zabudnite na predražené atramentové kazety! Jedna sada atramentových fľaštičiek, ktorú dostanete priamo v balení, zodpovedá až 66 kartridžom. Množstvo atramentu vo fľaštičkách vydrží až tri roky bez toho, aby ho bolo nutné dopĺňať. S tlačiarňami EcoTank tak šetríte nielen svoju peňaženku, ale aj prírodu. Tlačiarňam nechýba ani možnosť pripojenia prostredníctvom Wi-Fi a Wi-Fi Direct, vďaka ktorému môžete odosielať tlačové dokumenty pomocou aplikácie Epson Smart Panel. Rad tlačiarní EcoTank sa teraz rozrástol o tri nové modely L3550, L3560 a L5590 s vylepšenou technológiou Precision Core. Určite sa stanú perfektným pomocníkom v každej domácnosti či menšej kancelárii. 

Letné kino s projektormi Epson na vašej záhrade

Máme pre vás skvelý tip na prázdninovú večernú zábavu pre celú rodinu aj vašich priateľov. Premeňte záhradu na letné kino a užite si svoje obľúbené filmy pod holým nebom. Vysoko kvalitný projektor Epson EH-TW6250 s technológiou 3LCD ponúka rozlíšenie 4K PRO-UHD a vstavaný Android TV, vďaka ktorému môžete jednoducho streamovať a zdieľať obsah priamo z vášho telefónu. Užívajte si sledovanie filmov, športových prenosov a hranie hier s týmto cenovo dostupným, chytrým projektorom so špeciálnymi hernými funkciami. Projektor ponúka ostrý obraz, sýte čierne odtiene a plynulosť pohybu s oneskorením kratším ako 20 ms na obraze s uhlopriečkou až 500 palcov. Zariadenie je navyše kompaktné a ľahko sa nastavuje vďaka vertikálnemu posunu objektívu a korekcii lichobežníkového skreslenia. Projektor je k dispozícii aj ako model EH-TW6150 bez Android TV. 

Ak chcete vedieť ďalšie zaujímavosti o našich produktoch, sledujte instagramový profil @epsonczsk.

Pripravili: Renáta Dihlová a Anna Lazorová, Foto: EPSON Europe B.V. 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu