Leto sa nám pomaly, ale isto končí. Preto je na čase zmeniť nielen svoj šatník, ale zútulniť si aj svoj príbytok. Vytvorte si doma príjemnú atmosféru pomocou svetielok, sviečok a štýlových doplnkov. Poradíme vám, ako na to.

Ako v bavlnke


Dekoratívne vankúše, či mäkučké deky by mali byť vašou povinnou výbavou počas celej jesene a zimy. Pri ich výbere nezabúdajte na príjemné materiály, ako je napríklad zamat. Jeseň sa neodmysliteľne spája so žiarivou oranžovou a žltou farbou, tak ju preneste aj do interiéru. V kombinácii s nábytkom v prírodnom štýle vytvoríte u seba doma príjemný a útulný priestor, v ktorom budete s radosťou tráviť najviac času.

Magická atmosféra


Bez svetielok to túto jeseň nepôjde! Čím viac ich doma budete mať, tým lepšie. Minimalistické svetielka v podobe gúľ, či pierok skvelo vyniknú na okne, či nad posteľou. Razom vyčarujú u vás doma magickú atmosféru, ktorú si nemusíte užívať len počas vianočných sviatkov pri blikajúcich svetielkach vianočného stromčeka. Neopakovateľný šmrnc vášmu domovu dodajú aj vonné sviečky, ktoré ho krásne prevoňajú. Vyberajte sviečky s vôňou jablka, škorice, či levandule.

Jesenné dekorácie


Ako ozdobujeme svoje príbytky počas Vianoc, nemali by sme na dekorácie zabúdať ani počas jesene. Veď jeseň je jedinečnou príležitosťou zútulniť si domácnosť rozličnými dekoráciami ako sú venčeky, figúrky, či girlandy. S trochou šikovnosti si jesenné dekorácie môžete zmajstrovať aj doma. Veď na internete dnes nájdeme desiatky tutoriálov na nenáročné jesenné aranžmány. Materiál i inšpiráciu nájdete v samotnej prírode, všade kde sa pozriete. Pestrofarebné listy, šišky, či mach sa budú skvele vynímať napríklad na venčeku na dvere.

Text a foto: Michaela Miňová, unsplash.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu