Už o týždeň vstúpi do slovenských kín očakávané pokračovanie úspešnej českej rozprávky pre deti i dospelých Princezná zakliata v čase 2. V stredu večer ju v Bratislavskom Cinema City slávnostne predstavili jej tvorcovia a herci.  

Pre slovenskú herečku bolo nakrúcanie dvojky ešte príjemnejšie: „Keďže sme sa všetci už poznali, mali sme vytvorené kamarátske vzťahy, vedeli sme, čo môžeme od seba očakávať,“ hovorí Natália Germáni a pokračuje: „Sme radi, že sa do našej hereckej partie pridali aj ďalší herci, ako Janko,“ dodáva.

„Do tohto filmu som bol oslovený na hlavnú zápornú postavu. A záporné postavy sú v rozprávkach veľmi dôležité. Bez nich by rozprávka nebola. Môžete si pri nich dovoliť všetko. Byť dobrý zlý, najhorší… ja som si to veľmi užil,“ vysvetľuje Ján Jackuliak. 

Pre režiséra Petra Kubíka, ktorý na filme pracoval spoločne s Lukášom Danielom Paríkom a Viktorom Krištofom bolo dôležité ísť viac do fantasy, než do rozprávky. „Na rozdiel od jednotky, ktorá bola rozprávkou s fantasy prvkami, je dvojka fantasy s prvkami rozprávky,“ ozrejmuje. 

Okrem Natálie Germáni a Jána Jackuliaka uvidia diváci v snímke Elišku Křenkovú, Marka Lamboru, Romana Zacha, Simonu Hábu Zmrzlú, Martina Písaříka, Jakuba Ouvína a aj najnovšie posily Vojtu Kotka, Petru Nesvačilovú či Karla Dobrého. 

Fantasy rozprávku pre deti i dospelých uvedie do kín Magic Box Slovakia 1. decembra 2022.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu