V malebnom prostredí Valašska, v srdci Beskýd, sa nachádza raj pre turistov. Na svoje si tu prídu všetci, bez ohľadu na vek či fyzické schopnosti. Rezort Kyčerka vo Veľkých Karloviciach ponúka nezabudnuteľné zážitky, a to v súlade s miestnou prekrásnou prírodou. Návštevníci rezortu tu nájdu komfortné ubytovanie, skvelú gastronómiu, relax v podobe wellness, ale aj možnosti rôznych športových či voľnočasových aktivít. Môžu si tu užiť rodinnú dovolenku, medové týždne aj firemné školenia. Skrátka každý si tu nájde to svoje aj  pokiaľ ide o zimné pobyty. 

„Luxusný Grandhotel Tatra s jedinečným wellness a skvelou kuchyňou, tradičné štýlové valašské chalupy, Statok U Rajmunda, Vodný svet spolu s atraktívnym saunovým svetom či Detský svet. Náš rezort ponúka predovšetkým rozmanitosť s ubytovacou kapacitou bezmála 500 lôžok. Je teda na každom, či chce stráviť čas v modernom hoteli, ktorý získal rad medzinárodných ocenení, užiť si príjemné chvíle s rodinou v dobových dreveniciach alebo zažiť návrat do čias našich predkov a stráviť čas na farme plnej zvierat, kde sa ráno prebudíte na kohútie kikiríkanie ,“ približuje možnosti Resortu Kyčerka jeho riaditeľka, Jana Donková. 

V rezorte nie je nuda v žiadnom ročnom období. Aktuálnemu neskoro jesennému obdobiu dominuje cyklistika, turistika, prehliadka unikátnej Kaplnky sv. Huberta či sôch, vznikajúcich počas drevorezbárskych sympózií i návšteva kardiotrasy Dr. Elingera. Zimná sezóna zase každoročne láka milovníkov bežeckých stôp a predovšetkým lyžovania. 

Ski areál SYNOT Kyčerka je doslova rajom lyžiarov. Milovníci tohto zimného športu sa môžu tešiť na 9 vlekov, modré aj červené lyžiarske trate, park pre snoubordistov, detské zjazdovky aj pohyblivý „koberček“ pre najmenších, začínajúcich lyžiarov. Nechýba ani možnosť večerného lyžovania, požičovňa a servis lyží a snowboardov, lyžiarska školička a samozrejme priestranné parkovacie plochy. Priamo pri svahu nájdete Hospodu Kyčerka, miesto, kde máte možnosť vyskúšať tradičné valašské jedlá.

„Zimný deň plný zážitkov si žiada aj chvíle relaxu. V Grandhoteli Tatra či vo Vodnom svete Veľkej Karlovice vám tieto vzácne momenty vieme dopriať. Záujemcovia sa môžu tešiť na bazény, sauny, vírivky, vodné atrakcie či rôzne procedúry. Myslíme, samozrejme, aj na deti. Dve poschodia, plné zábavy: tobogany, šmykľavky, pyramídy, bazén s loptičkami, trampolíny, opičia dráha, preliezky a tiež tunely v štýle podmorského sveta. To všetko je náš Detský svet Resortu Kyčerka – herný labyrint pre najmenších. Miesto, plné smiechu a radostného šantenia,“ približuje jednotlivé možnosti vyžitia Jana Donková s tým, že vnútorné herne sú doplnené o vonkajšie atrakcie v podobe obrieho nafukovacieho potápajúceho sa Titaniku, bazénika s ručnými šľapadlami a megatrampolínami. 

„Novou zážitkovou atrakciou rezortu je Vtáčí raj – náučný chodník, resp. 3D bludisko v korunách stromov. Ideálne miesto na rodinný či školský výlet. Deti tu navyše môžu plniť úlohy. Získajú tak nielen nové zážitky, ale aj vedomosti. A zatiaľ čo sa najmenší budú hrať, ich rodičia či starí rodičia si môžu užívať iné aktivity, prípadne sa občerstviť kávou či zákuskom v príjemnom bistre. O ich deti bude plne postarané,“ dopĺňa riaditeľka rezortu. 

Grandhotel Tatra je nadštandardným hotelovým komplexom s moderným konferenčným zázemím, ale aj štýlovým wellness a špičkovou gastronómiou. Stále častejšie je vyhľadávaný individuálnou, ale aj dôležitou firemnou klientelou, ktorá sa na základe spokojnosti veľmi rada vracia.  „Náš hotel je pre kongresové a teambuildingové aktivity ako stvorený. Kongresové balíčky dokážeme prispôsobiť požiadavkám našich zákazníkov bez ohľadu na to, či ide o malé alebo stredné firmy. Privítanie valašskou pálenkou, najrôznejšie degustácie, súťaže, kurzy varenia i pečenia tradičných frgálov, atraktívne tímové hry, dobrodružné výpravy a podobne, to všetko je u nás možné zažiť a stmeliť tak pracovný kolektív,“ uvádza  riaditeľka Resortu Kyčerka.

Pracovníci rezortu Kyčerka skrátka vždy urobia maximum pre to, aby sa z pobytu stal jedinečný zážitok. Nezáleží na tom, či sa jedná o firemné akcie, rodinné dovolenky, pobyty seniorov či detské tábory.                                                        

Pripravila:  Magda Pekařová

Foto: Resort Kyčerka

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu