RONIE A MAJK SPIRIT PREDSTAVUJÚ NOVÝ LETNÝ HIT BAM BAM!

0
1662
https://www.youtube.com/watch?v=fSfxwP7qJpI&feature=youtu.be

Do pestrej palety tohtoročných letných hitov dnes posielajú svoj track aj Ronie a Majk Spirit. Ich hudobná spolupráca si medzi aktuálnymi letnými singlami jednoznačne zaslúži prívlastok najsexi. Exkluzívny featuring Bam Bam je navyše prvým singlom z debutového EP Domino, ktoré Ronie vydá už túto jeseň.

Jedna skladba – Päť silných mien 

V najnovšom letnom hite sa spojilo päť silných mien – singel Bam Bam, to je Ronie za mikrofónom, Majk Spirit na feate, produkcia Viktora Hazarda (Fat Music Studio) a finálny zvuk Mareka Šurina, to celé vizuálne stvárnené vo forme videoklipu režiséra Martina Mika.     

Reggaeton z pera a zo štúdia Viktora Hazarda 

Ako Ronie prezrádza, príbeh singla Bam Bam je celkom dlhý. Začal sa vlani, keď dostala demo skladby od Viktora Hazarda. „Už dlhšie sme si hovorili, že by sme chceli spolu urobiť nejaký reggaeton, ku ktorému obaja inklinujeme. Keď mi poslal tento track, bolo to ako písané z môjho srdca. Som Viktorovi extrémne vďačná, že ma dokázal takto precítiť a vložiť to do pesničky. Vystihol presne tú passion, ktorú v sebe nosím.“

Majk Spirit: „Som za Ronie vďačný. Chcel by som na našej scéne viac takýchto talentov“

Spoločný featuring plánovali Ronie a Majk už „nejaký ten piatok“. Dnes spomínajú, že na zozname trackov, ktoré spolu chceli nahrať, bola dokonca pôvodne celkom iná skladba. Napokon, však Ronie Majkovi poslala Bam Bam a tá sa mu zapáčila natoľko, že na nej začali pracovať. „Som veľmi rada, že naša spolupráca je konečne vonku. Na dobré sa oplatí čakať a všetko má svoj čas. Príbeh tejto skladby bol dlhší, ale napokon je presne taký, aký mal byť. Keď sa na to spätne pozriem, všetko sa dialo pre niečo a je super, že to celé takto dopadlo. Ďakujem Majkovi za jeho feat a podporu.“  

„Na tento feat ma Ronie pozvala už pred rokom, ale kvôli práci na mojom sólo albume som sa k nej dostal až tento rok,“ vysvetľuje genézu featu Majk. „Skladba ma od začiatku bavila, svoju slohu som začal písať už minulé leto, ale tento rok som ju napísal úplne nanovo, prišla mi nová inšpirácia…“ dodáva s úsmevom – „…je to prvá skladba resp. sloha (od Ženy treba ľúbiť), ktorá je inšpirovaná mojou Máriou,“ prezrádza napokon o svojej slohe v tracku Bam Bam. 

zdroj@Soul For Show

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu