ROUGE SIGNATURE MATNÉ TEKUTÉ RÚŽE OD L’ORÉAL PARIS

TAK ĽAHKÉ, ŽE ICH ANI NECÍTITE

Dnešná generácia žien preberá kontrolu nad všetkými aspektmi svojho života. Práve tento životný štýl bol inšpiráciou k vytvoreniu nového radu tekutých rúžov ​​Rouge Signature, ktoré sú stelesnením nekompromisného postoja k životu, vďaka unikátnemu, ľahkému zloženiu. Skrývajú v sebe bohaté pigmenty, ktoré sú tak ľahké, že je na perách neucítite. Rúže Rouge Signature dokonale reprezentujú podstatu značky L’Oréal Paris, ktorá je moderná, silná a v parížskom duchu. Posolstvo novej generácie žien je jasné: menej je viac. Menej textúry, viac farby. Menej úsilia, viac efektu. Je čas zanechať po sebe stopu.

„Už celé roky sú dlhotrvajúce rúže niektorými ženami milované, inými zase nenávidene. Zbožňujú ich intenzitu farby a výdrž, ale prekáža im ich ťažké, často vysušujúce zloženie, vďaka ktorému rúž cítia na perách po celý deň. Našli sme cestu, ako zmeniť ich názor. Kľúčom je unikátna formula nabitá pigmentami, dodávajúca príjemný pocit na perách a rovnako dlhotrvajúcu výdrž. Pre mňa sú Rouge Signature novou generáciou tekutých rúžov, hlavne preto, že ich perách vôbec necítite. „

ZAK YOPP

L’Oréal Paris

Global Vice President Makeup

VŠETCI VIDIA, ŽE HO MÁTE, ALE VY HO NECÍTITE

Zanechajte bozk, nie odtlačok rúžu. Vyzerá to, že pri výbere rúžu musia ženy voliť medzi príjemným pocitom pri nosení a výdržou. Časy sa ale menia a vďaka inovatívnej technológii nového rúžu Rouge Signature netreba robiť kompromisy. Nezmazateľný rúž zahalí vaše pery do intenzívnej, dlhotrvajúcej farby plnej pigmentov a zanechá na nich ultra tenký film, vďaka zloženiu na báze vody a oleja. Vaše pery tak môžu slobodne dýchať a vy môžete urobiť dojem na prvý pohľad. Menej je viac.

PODPIS VAŠICH PIER

Urobte vyhlásenie, bez toho aby ste museli povedať jediné slovo vďaka rozsiahlemu radu deviatich odtieňov od očarujúce ružovej k temne slivkovej s menami odtieňov tak výnimočnými, ako ste vy. „ I represent“; „I don´t“ nebo „I´m Worth it“. Nech už chcete byť akákoľvek, vďaka Rouge Signature môžete.

RÚŽ, KTORÝ VÁS VYSTIHUJE

Čo na týchto rúžoch milujem je ich dlhotrvajúca výdrž, bez vysušovania pier ako pri ostatných matných rúžoch, a intenzívna farba, ktorá sa z pier nevytráca. Na perách sú príjemné, necítite, že by ste ich vôbec mali, aj keď zahalia pery bohatými pigmentami. Precízny profesionálny aplikátor v tvare slzy umožňuje jednoduchú aplikáciu, nech ste kdekoľvek. „

VAL GARLAND

L’Oréal Paris

Global Makeup Artist

foto: L’Oréal Paris

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu