Gabriela Lašková: nová tvár značky

Prepojenie osobnosti Gabriely a značky Mixa bezpochyby nie je náhodné. Spája ich nielen láska ku kozmetike, ale aj spoločný cieľ, a tým  je poskytnutie účinnej a bezpečnej starostlivosti pre celú rodinu.

Gabriela Lašková, rodená Kratochvílová, pochádza z Chotěboře, kde navštevovala miestne gymnázium. Už v tomto období sa začala venovať modelingu, a precestovala tak značnú časť sveta. Do povedomia širokej verejnosti sa dostala v roku 2013, kedy získala titul Česká Miss a Českú republiku následne reprezentovala tiež na medzinárodnej súťaži krásy Miss Universe. Vďaka svojej obľúbenosti a profesionalite sa o rok neskôr stala moderátorkou hlavných televíznych novín, kam sa po nedávnej materskej dovolenke opäť vrátila a na televíznych obrazovkách ju tak môžeme vídať pravidelne vo večerných hodinách.

Ak sa spýtate Gábiny, ako by predstavila samu seba, odpovie najskôr, že zastáva hneď niekoľko úloh. Televízne hlásateľka, moderátorka, modelka, ale predovšetkým milujúca mamička a manželka. Sama o sebe hovorí, že je pozitívne zmýšľajúca a kreatívna.

V apríli minulého roka priviedla Gabriela na svet prvého syna Bena, ktorý onedlho oslávi svoje prvé narodeniny. Ich spoločnú cestu životom môžete sledovať na Instagrame (@gabrielalaskovaofficial), kde mamička Bena zdieľa okrem milých momentiek tiež každodenné udalosti.

V roku 2019 sa Gabriela stáva oficiálne novou tvárou značky Mixa, odborníka na citlivú pleť. Ako sama prezrádza: „Spolupráca prišla ako vyústenie prirodzeného sledu životných udalostí. Od narodenia syna som začala ešte viac vnímať, aký dôležitý je výber správnej ošetrujúcej kozmetiky tak, aby bola účinná, ale zároveň najlepšia pre celú moju rodinu. „

foto: Mixa

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu