Ruky pod drobnohľadom

0
1687

Hoci hygiena rúk bola vždy vnímaná ako základ prevencie pred rôznymi ochoreniami, v týchto dňoch by naše ruky mali byť doslova pod drobnohľadom. Novú účinnú rutinu pre ich dokonalú čistotu a ochranu prináša aj značka Dermacol.

Dostupné v eshope www.dermacol.sk a v sieti drogérií.

Dermatologicky testované, produkt nie je biocídny.
Antibakteriálne mydlo na ruky Dermacol – 4,99 eur – 150 ml
Antibakteriálne mydlo na ruky Dermacol – 5,69 eur – 250 ml

Antibakteriálny gél na ruky

V aute, kancelárii, na cestách a všade tam, kde nie je k dispozícii mydlo a voda, poslúži ako prvá pomoc antibakteriálny gél na ruky Dermacol s obsahom 70 % liehu a glycerínu. Rýchlo, účinne a bez potreby oplachovania ničí škodlivé baktérie a zabezpečuje okamžitú hygienu rúk. Dostupný v dvoch baleniach – priehľadnom a modrom.
Antibakteriálny gél na ruky Dermacol – 5,69 eur / 200 ml

TIP Dermacol:

Umývanie rúk je odborníkmi považované za jednu z najúčinnejších metód prevencie proti vírusom. Ideálna je kombinácia antibakteriálneho mydla, teplej vody a dôkladného čistenia rúk po dobu minimálne 30 sekúnd. Postup je jednoduchý – navlhčite ruky vodou, naneste mydlo a následne mimo prúdu vody trením o seba čistite dlane, chrbty rúk, prsty aj medzery medzi nimi. Opláchnite a osušte čistým uterákom alebo jednorazovým papierovým obrúskom. Nezabúdajte ani na následné ošetrenie krémom. Odporúčame SOS krém Dermacol, ktorý je určený pre namáhanú pokožku rúk so sklonom k popraskaniu. Kombinácia panthenolu, urey a bambuckého masla obnovuje suchú a poškodenú kožu a poskytuje jej dlhotrvajúcu ochranu pred vysušovaním.

Krém na ruky SOS Repair, Dermacol – 2,65 eur/ 75 ml

foto: Dermacol / pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu