V Starbucks pristál plameniak

0
1083

Začiatok mája sa v Starbucks bude niesť v znamení ružovej. V limitovanej ponuke totiž uvedie jedinečné Ruby Flamingo Frappuccino. Originálny drink do slnečných dní si nesmiete nechať ujsť!

Ruby Flamingo Frappuccino zaujme nielen svojou originálnou ružovou farbou, ale aj výbornou chuťou, ktorú tomuto krémovému nápoju dodáva malinový sirup a kúsky Ruby čokolády. To všetko je zvŕšené ružovou šľahačkou. Svojej farbe vďačí jedinečnej Ruby čokoláde, ktorá je vyrobená z kakaového bôbu s rovnakým názvom. Tieto kakaové bôby sa pre prípravu čokolády nefermentujú vôbec (alebo len veľmi málo), vďaka čomu si zachovajú prirodzenú zmyselnú chuť a rubínový farebný odtieň, ktorý sa v odrode Ruby prirodzene vyskytuje. Táto čokoláda, ktorá bola švajčiarskymi čokolatérmi predstavená v roku 2017, nie je horká, ani mliečna a nevyniká výraznou sladkosťou. Nie je ani umelo dofarbovaná a miešaná s inými druhmi čokolád. 

Ruby Flamingo Frappuccino bude v kaviarňach Starbucks uvedené 1. mája a dostupné bude len do vypredania zásob. Ružové šialenstvo si budete môcť vychutnať naplno aj vďaka originálnemu darčeku k nápoju. Nechajte sa uniesť na vlne Ruby Flamingo v kaviarňach Starbucks na Hlavnom námestí a v nákupných centrách OC Central, Eurovea a Avion v Bratislave alebo v Auparku v Žiline.

foto: Starbucks

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu