Sex na prvom rande- áno alebo nie?

Otázka, ktorú si pred prvým rande kladú poväčšine ženy. Pripravujú sa naňho takmer celý deň a už týždeň predtým riešia, čo si oblečú. Chcú urobiť dobrý dojem a to isté očakávajú aj od neho. Lenže pokazí dobrý dojem sex? Čo si bude myslieť? Bude sa ešte chcieť stretnúť?

Ženy aj muži to vidia inak. Viaceré to skutočne riešia a sex na prvom rande sa im zdá príliš skorý, príliš lacný alebo príliš intímny. My sme sa pýtali, čo si o tom myslíte vy:

„Záleží to od konkrétneho chlapa. Niekedy s tým nemám problém a niekedy cítim, že v žiadnom prípade. Podľa mňa to súvisí s tým, či chceš s tým chlapom riešiť niečo viac alebo je to len o vášni, príťažlivosti a nadržanosti,“ myslí si Dana.

„Pre mňa osobne absolútne nie. Nikdy som to ani nemala a nemám o to ani záujem. Raz sa mi stalo, že som porušila pravidlo a na druhý deň po zoznámení sa, sme spolu mali sex. Ale len preto, že som sa vážne zaľúbila a tiež som si myslela, že ho už neuvidím. A musela som. Bol to môj terajší priateľ a radi na to naše zoznámenie spomíname,“ hovorí Janka.

„Záleží od toho, či žena chce mať s chlapom aj bližší vzťah. Ak áno, tak potom to podľa mňa nie je najšťastnejší krok. Ja som sex na prvom rande nemala a ani nie som za. To, čo teraz mám je na pretiahnutie každých päť minút, ale tiež som sa na prvom rande a mnohých ďalších zdržala,“ povedala nám 22-ročná Laura.

„Možno to bolo aj prvé, naposledy som čakala „na vec“ štyri stretnutia, ale chémia bola jasná už na prvom. Ak to raz funguje, neriešiš koľké rande to je a či sa to smie. Myslím, že keď to obaja cítia na zblíženie iného druhu, tak sa mozog vypne,“ hovorí o svojej skúsenosti Sandra.

„Ja som tiež ešte na prvom rande nemala, lebo keď už s niekým idem na rande, tak teoreticky rátam s tým, že nebude posledné a keby som sa s ním vyspala hneď, nevážil by si ma,“ myslí si Danka.

A čo na to muži? Tí to už neberú tak tragicky ako niektoré ženy a tieto veci berú s istým nadhľadom.

„Nie som proti. Ale pre mňa by to musela byť mega iskra. Radšej mám sex s dievčatami, ktoré už trošku ako tak poznám,“ hovorí 27-ročný Milan.

„Nie som chlapec na jednu noc. Ale nie. Nemal som a nemyslím si, že je to úplne super spôsob. Vytráca sa tajomno,“ hovorí som smiechom Peťo.

„Mal. Veľakrát aj bez rande,“ priznáva Jaro, ktorému to neprekáža a nijako tým žena v jeho očiach neklesá.

„Nemám nič proti tomu. Keď sa to tak vyvinie, tak idem do toho,“ povedal 30-ročný Filip. Rovnako to neodcudzuje, ale ani nevyhľadáva Michal, ktorý by však vzťah so ženou, s ktorou sa na prvom rande vyspí, ďalej nerozvíjal.

Ako ste na tom vy? Odsudzovať? Nie. Nikdy neviete, či sa práve v tú noc nezamilujete a nespoznáte lásku svojho života. A vtedy je úplne jedno či je to na prvom alebo dvadsiatom rande.

by Diamond

foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu