Skoncujte s rozštiepenými končekmi vďaka novej rade produktov starostlivosti o vlasy GLISS SPLIT ENDS MIRACLE

0
1065

Zažite technologický prelom v starostlivosti o vlasy s novým radom produktov GLISS SPLIT ENDS MIRACLE. Vďaka inovatívnemu zloženiu s hroznovým olejom a iónovým komplexom vám poskytne dlhotrvajúce spojenie vašich rozštiepených končekov. Navyše, je bez obsahu silikónov.
Po mnohých rokoch výskumu sa rozštiepené končeky a krehké korienky vašich vlasov môžu stať minulosťou vďaka novému radu produktov GLISS SPLIT ENDS MIRACLE. Nové zloženie obsahujúce iónový komplex a olej zo semienok hroznového vína dokáže obnoviť rozštiepené končeky. Zatiaľ čo bežné produkty poskytujú len dočasné riešenie tohto problému, GLISS SPLIT ENDS MIRACLE funguje ako zips, ktorý zacelí rozštiepené končeky a pomáha obnoviť silu každého prameňa vlasov až ku korienkom.

Šampón GLISS SPLIT ENDS MIRACLE jemne čistí vlasy a poskytne základ pre opätovné spojenie vašich vlasov. Hroznový olej zvláčni každý vlas a dodá mu elasticitu, zatiaľ čo iónový komplex pomáha zaceliť rozštiepené končeky. Ošetrujúci balzam GLISS SPLIT ENDS MIRACLE dodá vlasom luxusnú pružnosť a ľahšie rozčesávanie. Regeneračný expres balzam netreba oplachovať a vy ho tak môžete ľahko a rýchlo aplikovať na vlasy aj počas dňa. Bezoplachové regeneračné sérum potom vlasom poskytne intenzívnu starostlivosť, ochranu pred vysokými teplotami a zdravý lesk. Vlasovú masku 2v1 môžete použiť buď ako ľahkú starostlivosť pred nanesením šampónu alebo ako súčasť intenzívnej starostlivosti a ďalšiu výživu po umytí vlasov.
Nové produkty z radu GLISS SPLIT ENDS MIRACLE sú v obchodoch dostupné od 1.8.2020.

Šampón GLISS SPLIT ENDS MIRACLE, 250ml, odporúčaná cena: 3,49 Eur; 400ml, odporúčaná cena: 4,99 Eur.
Vlasy jemne čistí a je dlhodobým riešením pri probléme s rozštiepenými končekmi.

Kondicionér GLISS SPLIT ENDS MIRACLE, 200ml, odporúčaná cena: 3,49 Eur
Intenzívna vlasová starostlivosť, ktorá pomôže znovu spojiť rozstrapkané končeky vlasov.

Regeneračný expres kondicionér GLISS SPLIT ENDS MIRACLE, 200ml, odporúčaná cena: 4,99 Eur

Pre ľahké rozčesávanie a okamžitú pružnosť, bez oplachovania.

Regeneračné sérum GLISS SPLIT ENDS MIRACLE, 75ml, odporúčaná cena: 5,29 Eur
Extra porcia intenzívnej starostlivosti pre rozštiepené končeky dodá vlasom zdravý lesk a ochranu proti vysokým teplotám bez nutnosti oplachovania.

Vlasová maska ​​2v1 GLISS SPLIT ENDS MIRACLE, 300ml, odporúčaná cena: 5,29 Eur.
Ľahká starostlivosť pred nanesením šampónu alebo intenzívne výživná maska ​​po umytí vlasov.

foto: Schwarzkopf

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu