Spálňa v pastelových farbách

0
686

Pastelové farby vedia navodiť veľmi osobitú atmosféru v každej izbe. Pôsobia upokojujúco, a preto sú vhodné najmä do spálne alebo do miestností, kde si zvyknete oddýchnuť. V predajniach KiK teraz nájdete príjemné dekorácie a doplnky, ktoré dodajú vašej spálni nádych harmónie a rovnováhy. Dovoľte si preto v tejto uponáhľanej dobe aspoň na chvíľu spomaliť a zrelaxovať v prostredí, v ktorom načerpáte potrebnú energiu do ďalšieho dňa.

Jemné materiály a svetlé farby doplnené o výraznejší prvok

Svetlé farby môžu niekedy pôsobiť fádne a bez nápadu. Nie je preto na škodu doplniť ich aspoň o jeden alebo dva výraznejšie prvky. Ak si ich zvolíte napríklad v podobe vzorovaných posteľných obliečok alebo dekoračného vankúša, izbu tým pekne osviežite a zachováte pritom čistú líniu a jednoduchosť. Nástenná polica v jasnej bielej môže zase poslúžiť ako šikovný minimalistický priestor na odkladanie. 

Drobné detaily podčiarknu celkovú atmosféru

Nezabudnite ani na zaujímavé detaily. Tie si môžete dopriať v podobe kovových alebo keramických úchytiek na vašej obľúbenej komode. Atmosféru toho pravého domova môže zabezpečiť keramický svietnik v tvare domčeka. Drôtený kôš s netypickým tvarom môže jednoducho oživiť vašu izbu, a zároveň poslúži opäť ako úložný priestor. Blízko postele ešte môžete umiestniť koberec, ktorý sa postará o pohodlnné vstávanie. 

foto: KIK

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu