Svadbujeme, svadbujeme, svadbujeme. Bosé nepôjdeme. Nevesta, družička, hostia – dilema je podobná. Čo si obujeme? Dodržať povinný dresscode. Byť za pravú dámu. Lodičky, zatvorené poltopánky. Tak by to vraj malo byť. Naozaj? Možno nie. 

Žijeme však v dobe plnej hravosti, inšpirácie, módnej slobody. Vyjadrujeme samé seba bez hraníc. Tešme sa! Nemusíme sa obmedzovať  prežitým nudným bontónom. Vo svadobný deň sa radujme  – nielen z lásky, ale aj z krásy a vlastnej komfortnej zóny. Cíťme sa ako ženy, dámy a hlavne pohodlne. 

Elegancia je dnes IN

Ak obľubujete pohodlnosť – možno práve trendy otvorené sandálky na hrubom opätku sú pre vás tou správnou voľbou. Nájdete v nich eleganciu, chuť tancovať celú noc, a fauxpas neurobíte. Nežijeme v obmedzenom kruhu stiesnenej módy a už vôbec nie tesných topánok. Vhodné na jarné, letné i jesenné svadby. Variácie sú rôzne. Objavíte luxusné farby – zlaté, strieborné, sandálky s kamienkami, perličkami. Aj otvorené topánky môžu pôsobiť honosne, luxusne. 

Klasika, ktorá nesklame, ale s dávkou farebnej hravosti

Platí to i naopak. Ak si zvolíte lodičky, chybu nikdy neurobíte. Neobmedzujte sa však farbami. Nemusí byť iba biela, nude alebo čierna. Čo taká fuxia? Kráľovská modrá, perleťová? Spestria klasické „koktejlky“. Outfit pôsobí sviežo, hravo a sexi. Ak má nevesta odvahu – stali by za hriech i tieto farebné krásky k svadobným šatám. Všetko sa dá skombinovať. Vyjadrite samé seba. 

Balerínky? Žiaden problém

Dnes sme slobodné, aj keď si pri oltári povieme áno. V móde to tak je. Nie každá vieme žiť na vysokej nohe s desaťcentimetrovým opätkom. Nepretvarujme sa v najkrajší deň života. Svadobný deň je tak, či tak plný zhonu, stresov. Chcete ladne poletovať, zabávať sa, ale opätky nie sú vaša parketa? Napokon, nebudete to vy ani pri tanci. Nebojte sa siahnuť po jemných balerínkach a ste kráľovnou svojho veľkého dňa. 

Správna žena je na všetko pripravená

Svadobná sezóna je tento rok zdá sa vybookovaná. Pre mňa to bude tretia počas dvoch mesiacov (nie moja ☺). Čo si obujem? Ako správna žena mám tajnú zásobu. Must have nude aj čierne lodičky, balerínky, sandálky na trendovom hrubom opätku. Nechýbajú mi ani sexi ružové lodičky. Pôjdem podľa ranného pocitu a počasia. Vo všetkom to budem ja.

Prečo? Pretože viem, že módny prešľap v žiadnych svojich topánkach na výnimočné príležitosti neurobím. 

Pripravila: Monika Pekarovičová

Foto: lovely.sk, casnatopanky.sk, starstyle.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu