Už o necelý týždeň to vypukne. Milovníci elektronickej hudby zažijú festival na Orave, aký tu ešte nebol. 29-30. júla vystúpia na Paradise Open Air v Námestove najväčšie svetové hviezdy.

Na unikátny festival sa podarilo organizátorom prilákať mená ako austrálske dídžejky NERVO, alebo slávnych bratov VINAI. Okrem nich môžete očakávať na pódiu ďalšie veľké mená.

Bude to letná párty, ktorú Oravská priehrada ešte nezažila. Čaká vás nadupaný program a dva dni plné svetovej hudby   

Zažite jedinečný party zážitok a to rovno pod holým nebom na Orave pred brutálnym stageom. Lístky na túto dlho očakávanú akciu sa rýchlo míňajú!

Okrem klasického vstupu máte možnosť kúpiť aj VIP vstupenku, vďaka ktorej majú hostia možnosť neobmedzene opätovne vychádzať a vchádzať do areálu. KLASIK vstupenky obsahujú jednorazový vstup do areálu. To znamená, že ak chcete opätovne neobmedzene vychádzať a vchádzať do areálu celé dva dni, musíte mať zakúpenú VIP vstupenku alebo musíte mať zakúpenú NORMAL vstupenku + dokúpenú pásku v hodnote 5€ . Túto pásku bude možné zakúpiť pri vstupe, alebo v areáli festivalu. 

VIP vstupenka obsahuje :

– Vlastný vstup do areálu
– Welcome drinky
– Vlastný bar
– Standby Stoly 
– Catering
– Lepší výhľad na stage
– Vlastné WC
– Počas priaznivého počasia : Lietajúci balón ktorý bude lietať do výšky cca 30-50m nad areál festivalu, VIP hostia to majú v cene lístku

Lístky na nadupanú akciu môžete kúpiť TU. Nepremeškajte svoju šancu a zažite neopakovateľnú party na Orave.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu