Toto leto bude BOHOvské! Tento štýl si zamiluje každý

0
986

Uvoľnite sa a užite si leto tak, ako ste to už dávno chceli: slobodne, neviazane a pohodlne. Presedlajte na boho štýl, oblečte si krásne voľné šaty, navlečte náramky a prstienky a do bytu vneste ľahkosť. 

Nekonvenčný BOHO štýl je vyjadrením životného štýlu francúzskych umelcov 19. storočia: len žiaden priemer! V obliekaní, doplnkoch aj v interiérovom dizajne je nezameniteľný svojou voľnosťou a pohodlím. V 60. rokoch minulého storočia ho oprášila generácia hippies – veď čo iné by k tomuto voľnomyšlienkárskemu hnutiu zapasovalo lepšie, než oblečenie zo vzdušných materiálov, ktoré je pohodlné a zároveň originálne krásne? Ako to však už v móde chodí, aj boho štýl vytlačili nové trendy, aby sa zase po rokoch vrátil v ešte krajšej podobe a to nielen do šatníkov, ale aj do našich príbytkov. 

Kde inde sa máte cítiť pohodlne, ak nie doma?

Ako dosiahnuť štýl boho doma? 

Váš domov v štýle boho bude vravieť „Vitaj, sadni si, uvoľni sa, nerieš.“ Nemusíte hneď meniť celý nábytok, ani robiť drahé investície. Pri zariaďovaní v boho štýle siahnite po prírodných materiáloch ako sú ratan, juta, morská tráva, drevo, ľan, korok, kožušiny. Obrazy vymeňte za macramé závesy, na poličky položte prútené košíky s brmbolcami, na sedačky naukladajte vankúše a prikrývky ležérne prehoďte cez sedačku aj posteľ. Kliknite na www.tchibo.sk a nájdete inšpirácie, ktoré môžete mať už o pár dní aj vy doma.

Nežné posteľné obliečky aj ozdobné vankúše kúpite v Tchibo.

Farby doplnkov sú len a len na vás. Kombinujte prírodné materiály s doplnkami prírodných farieb a množstvom zelene, alebo si zvoľte pestrofarebný domov plný žiarivých odtieňov. Dôležité je, aby ste sa vy cítili dobre. Ak máte dosť miesta a trochu odvahy, vymeňte svoje kreslo za hojdačku. Oddýchnete si úplne inak a vaše návštevy ňou budú ohúrené.

Hojdačky už dávno nepatria len do záhrady! Táto na vás čaká v Tchibo.

Podobne ako pri výbere farieb, ani pri tvaroch sa medze nekladú. Mandaly, prúžky, geometrické tvary alebo vzor paisley, etno inšpirácie – všetko je povolené, rovnako ako vrstvenie, prekladanie, sedenie na zemi na podsedákoch a rohožiach a množstvo vankúšov na sedačkách. 

Inšpirujte sa! Nábytok a doplnky v štýle BOHO nájdete aj na tchibo.sk.

Prečo by ste si nemohli posedieť na zemi?
S vankúšmi z Tchibo bude takéto sedenie úplne pohodlné.

Interiér osvetlite mäkkým teplom z množstva sviečok a váš domov v štýle boho je zariadený! Nezabudnite ani na spálňu. Výbornú službu vám spravia obliečky z Tchibo, v ktorých sa razom prenesiete na slnečné morské pláže. 

V týchto perinách z Tchibo sa vám bude snívať o morských diaľkach.

Foto: Tchibo

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu