Hoci žehlenie nepatrí medzi obľúbené domáce práce, je nevyhnutné. Oblečenie zbaví nežiaducich baktérií i pachov, dodá mu sviežosť a znásobí pocit čistoty. Okrem toho žehlenie predlžuje životnosť oblečenia a chráni ho pred poškodením. Naparovacia žehlička je už bežnou súčasťou domácnosti, podobne ako tyčový mixér, ktorý často nahrádza robustné kuchynské roboty. A to najmä vtedy, keď ide o ponorný mixér s príslušenstvom

Vráťme sa však k žehleniu, ktoré predstavuje účinnú starostlivosť o oblečenie. Ako si túto činnosť spríjemniť a uľahčiť? Použite naparovaciu žehličku a pozrite sa spolu s nami na to, čo všetko dokáže.  

Naparovacia žehlička – neodmysliteľná súčasť domácnosti 

Na trhu nájdete pestrú paletu naparovacích žehličiek. Líšia sa funkciami, výkonnosťou, vzhľadom, značkou či krajinou pôvodu. Pri nákupe žehličky je preto potrebné vziať do úvahy viacero parametrov, ako je napríklad kvalita žehliacej plochy, schopnosť upraviť výkon pary, jednoduchosť používania, výkon a samozrejme, povesť značky. Ktorá naparovacia žehlička patrí medzi top produkty na trhu? Jednou z možností je naparovacia žehlička značky Braun. Najvýkonnejšou spomedzi žehličiek tejto značky je žehlička TexStyle 9.

Čím všetkým je výnimočná? 

Disponuje nadštandardným príkonom 

V porovnaní so žehličkou Braun SI1009OR je naparovacia žehlička TexStyle 9 až o 60 % výkonnejšia, čo umožňuje vyžehlenie väčšieho množstva bielizne za kratší čas s výbornými výsledkami. Pretože vyšší príkon 3 200 W v spojení s trvalým výstupom pary a silným parným rázom zabezpečuje rýchle a ľahké žehlenie aj vtedy, keď žehlíte extrémne pokrčené oblečenie. 

Zabije 99,99 % vírusov a baktérií 

Samotné pranie na elimináciu nežiaducich baktérií a vírusov nestačí. Aj preto je žehlenie nevyhnutnosť. Naparovacie žehličky a parné generátory značky Braun zničia až 99,99 % baktérií a vírusov, ktoré by inak zostali na oblečení dlhší či kratší čas a mohli by spôsobiť zdravotné ťažkosti. 

Nezastavia ju gombíky, zipsy a ani pohyb vzad 

Naparovacia žehlička TexStyle 9 je vybavená technológiou FreeGlide 3D, ktorá je jedinečnou na celom svete. Dohora zaoblené hrany žehliacej plochy umožňujú, že žehlička sa kĺže všetkými smermi aj navzdory prekážkam, ako sú gombíky, zipsy či vrecká. Bez problémov žehlí aj smerom vzad. Navyše, žehliaca plocha Eloxal Plus má špeciálnu povrchovú úpravu, ktorá podporuje kĺzavosť a zároveň eliminuje možnosť poškodenia žehliacej plochy. 

Chráni tkaniny bez štítkov pred poškodením 

Odstraňujete z oblečenia štítky, a potom neviete, pri akej teplote sa má oblečenie prať a žehliť? S inteligentnou technológiou iCare to nie je problém. Jej benefit spočíva v tom, že zabezpečí optimálnu teplotu pre všetky typy látok, vrátane citlivých na poškodenie. 

Umožňuje vertikálne žehlenie 

Koľkokrát sa vám stalo, že ste si obliekli blúzku, košeľu či sako a zistili ste, že sú pokrčené? Potom ste museli vymeniť odev, alebo prácne prichystať žehliacu dosku, počkať, kým sa nahreje žehlička a žehliť…  Pri naparovacej žehličke TexStyle 9 vám tento scenár nehrozí, umožňuje totiž vertikálne žehlenie. Sako či blúzku ľahko prežehlíte zavesené na vešiaku. Tým šetríte čas i energiu. 

Vyznačuje sa komfortom pri používaní 

Ku komfortu prispievajú aj také skutočnosti, ako napríklad, že naparovacia žehlička disponuje vylepšeným systémom odkvapkávania. To znamená, že voda zo žehličky nekvapká ani pri žehlení pri nízkych teplotách. Určite oceníte aj rýchle a ľahké dopĺňanie vody a jednoduchý spôsob odvápnenia. Celý proces zvládnete v priebehu niekoľkých minút prostredníctvom praktického manuálu, ktorý je súčasťou návodu na použitie. 

Foto: Braun

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu