Úspešný seriál Emily v Paríži vyšiel aj ako kniha

0
361
Emily v Paríži

Emily v Paríži je mimoriadne úspešný a obľúbený seriál na streamovacej platforme Netflix. Teraz vyšiel prvý diel v sérii Emily v Paríži.

Som v taxíku a srdce mi bije silno, len-len že nevyskočí z hrude. Ja, Emily Cooperová, som v Paríži! Každý má svoje sny a ten môj bol prísť sem. Pred očami mi defilujú parížske ulice s tými najúžasnejšími pamiatkami. A ja sa usmievam, usmievam!

Niečo maličké vo mne však má obavu. Obavu, že si tu nenájdem svoje miesto. Obavu, že skutočnosť nebude taká, ako som si ju vysnívala…

Scenárista Darren Star má už bohaté skúsenosti s ikonickými projektmi Sex v meste či Beverly Hills, 90210. A evidentne pozná recept, ako pritiahnuť divákov k romantickému seriálu s prvkami drámy a komédie.
Herecké obsadenie je skvelé, vyčnieva najmä Emily, alias dcéra slávneho speváka Phila Collinsa Lily. Je úžasne chic, uletená, divoká, veselá, zábavná a dobre vyzerá. To všetko sa prenieslo aj do knižnej podoby, v ktorej nájdete aj plno fotografií.

Emily v Paríži

Emily v Paríži vystrelila na prvé miesto v seriálových trendoch na Netflixe. Kratučké kapitoly odsýpajú, je to svižné, pohodové, presne typ knižky k vode. Len tak si prelistovať pár strán, začítať sa a utekať zasa ďalej.
Emily má vzácnu schopnosť prekabátiť svojich francúzskych kolegov, nepriamo sa im vysmiať do tváre. Má marketingové nápady, ktoré by im nezišli na um a takmer vždy slávia úspech. Neraz je to síce prvoplánové, ale žarty si vedia urobiť z čohokoľvek a kohokoľvek – z Francúzov, z ich jedla, zvykov, ale aj z Američanov a ich kultúry. To je práve to osviežujúce na celom príbehu.

Dokonalé mesto, štýloví mladí ľudia a žiadne zápchy.
Príbeh Emily v Paríži ukazuje francúzsku metropolu trošku inak, aká je v skutočnosti, ale komu to prekáža? Pri dobrodružstvách Emily sa chcete uvoľniť, zabaviť, pozrieť si Paríž z rôznych uhlov pohľadu, nechýba romantika, humor…

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu