Tretí ročník obľúbeného podujatia Moto Ruže, na ktorom sa stretnú zberatelia historických motoriek spolu s ich fanúšikmi, sa uskutoční už túto sobotu 22. júna v obci Ružindol

Hlavnou časťou podujatia Moto Ruže 2024 bude statická výstava historických motoriek doplnená bohatým sprievodným programom. Organizátori zároveň oznámili významnú novinku – predĺžili spanilú jazdu kolóny veteránov z Ružindola až do Suchej nad Parnou.

„Na základe skúseností z minulých rokov, keď sa motorkárom, zdala spoločná jazda krátka, sme sa rozhodli pre zmenu. Spoločná jazda sa uskutoční ešte pred začiatkom podujatia a povedie cez obce Borová, Dlhá, Košolná, Suchá nad Parnou a späť. Podujatie v športovom areáli v Ružindole začne naším spoločným príchodom,“ hovorí Denis Mlynek, organizátor podujatia. 

Okrem výstavy motocyklov bude súčasťou akcie aj program pre deti i vozenie na motorkách a motokárach. „Návštevníci si popri dvojkolesových tátošoch môžu užiť vystúpenia dvojice DJ-ov Poldy a Sona. Deti sa môžu do sýtosti vyskákať na nafukovacom hrade a svoje umenie predvedie aj pánsky holič Twenty Barbier,“ informuje organizátor podujatia. Ďalšie informácie nájdete aj na www.facebook.com/RegionTrnava.

Tento projekt je realizovaný vďaka participatívnemu komunitnému rozpočtu obce Ružindol. Som rád, že si toto podujatie našlo svojich fanúšikov a koná sa už tretí rok, obec s radosťou podporuje takéto zmysluplné projekty,“ hovorí Peter Galanský starosta obce.

Foto: Moto Ruže

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu