Dokonalá manikúra s odolnou gélovou textúrou? Ide to aj bez škodlivej chémie! Vyskúšajte nové 3D laky na nechty PURE od Dermacol, ktoré obsahujú až 72 percent prírodných látok! Nechtom dodajú trendy gélový finiš a bezchybný vzhľad na celých 5 dní. 

Nový rad lakov na nechty PURE zaujme najmä dámy, ktoré si potrpia na eko-friendly zložení. Laky majú označenie „21-free“, to znamená, že v nich nenájdete toxické látky, ako sú toluén, acetón, formaldehyd  a mnohé ďalšie.  Naopak, obsahujú až 72 % prírodných zložiek, pričom až 81 % z nich pochádza z bio zdrojov. Laky PURE tak vlastne predstavujú vegánsku alternatívu bežných lakov na nechty a moderné green technológie v nich nahradili rozpúšťadlá a farbivá z ropy, prírodnými zložkami. Tie pochádzajú z rastlinných biomás, napríklad cukrovej trstiny, manioku, bavlny a kukurice. 

Ani napriek prírodnému zloženiu však nemusíte očakávať žiadne kompromisy. Či už sa rozhodnete pre jemnú alebo výraznú farebnú manikúru,  3D efekt a gélový finiš odolný voči oderu vydrží na vašich nechtoch až 5 dní. Bez olupovania, vyblednutia farby či straty lesku. 

Laky PURE sú dostupné sú v šiestich odtieňoch  – od transparentného cez nude béžové a ružové odtiene až po výraznú červenú.

Prírodné PURE 3D laky na nechty, 6 odtieňov, Dermacol – 4,99 eur/11 ml.

Foto: DermacolSK    

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu