Vytvorte si oázu pokoja vo vašom domove s KiK

0
707
KIK dekorácie

Kde si dokážeme oddýchnuť viac, ako v pohodlí domova? Na to však treba prispôsobiť aj prostredie interiéru. Všeobecne platí, že menej je viac, a to sa dá povedať aj o zariadení či dekoráciách. Ak máme okolo seba veľa farieb či štýlov pôsobí to skôr rušivo. Preto by sme mali vyberať jemné odtiene, ideálne v jednom štýle, ktorý sa nám páči najviac. Ak túžite po harmonickom spojení s prírodnými elementmi, dekorácie od KiK sú tou správnou voľbou.

Prvý dojem je dôležitý aj pokiaľ ide o domácnosť. Keď prídeme z práce domov, kde si pravidelne udržiavame poriadok, hneď sa cítime lepšie. Ešte príjemnejšie sa cítime, keď si náš domov zútulníme dekoráciami, ktoré si vyberieme podľa svojich preferencií a robia nám radosť. So skrášľovaním svojho domu či bytu môžeme začať už v predsieni. Tam sa hodí napríklad trendy dekor s nápisom na drevenom podstavci. Na dverách alebo stene zaujme zase závesná dekorácia v podobe lapača snov alebo veniec z prírodného materiálu.

kik dekorácie

Prírodné materiály s nádychom prímorských krajín sú stále obľúbené. V príbytkoch navodzujú pokojnú atmosféru a ich výhodou je, že sa dajú výborne zladiť so zariadením interiéru. V KiK nájdete napríklad prestieranie s bielym alebo čiernym lemom, ktoré perfektne vynikne v jedálni či kuchyni. Prestierania z morskej trávy pod taniere či poháre splnia svoj účel a zároveň poslúžia aj ako nenápadná dekorácia.

K príjemnému večeru pri čítaní knihy či pozeraní obľúbeného televízneho seriálu rozhodne nesmie chýbať pohodlná deka. Môžete si ju vybrať v svetlej béžovej i tmavšej zemitej farbe. Pre ešte intenzívnejší pocit pohody a útulnosti nezabudnite na sviečky. Svojim hrejivým svetlom dokážu utlmiť myšlienky z celého dňa a vy si tak konečne dobre oddýchnete. Svietniky si môžete si umiestniť na stolík a pokojnú atmosféru iste dotvorí aj keramická dekorácia v podobe majáka či jesenné srdce z prútia.

kik dekorácie

Foto: KIK

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu