V decembri za nabitie vernostnej karty Terno či Kraj získate až trojnásobok bodov

0
305
terno vernostná karta

V predajniach Terno a Kraj sa od leta stali z vernostných kariet aj platobné. Spoločnosť Terno real estate tak vo svojich potravinových reťazcoch ako prvá na Slovensku umožnila nielen založenie a využívanie výhod vernostnej karty, ale užívateľom poskytla možnosť dobitia kreditu na vernostnú kartu a následnej bezhotovostnej platby za nákup bez časového obmedzenia.

Od 1. decembra navyše prichádza Terno s limitovanou mesačnou akciou, v rámci ktorej môžu zákazníci získať až trojnásobok bodov na vernostnú kartu, pokiaľ na ňu vložia finančný obnos.

Vianočný bonus

Vernostná karta v potravinových reťazcoch Terno a Kraj sa teší veľkej popularite. V súčasnosti je zaregistrovaných už viac ako 250 000 kariet, aj preto sa spoločnosť neustále snaží zlepšovať ich funkcionalitu. A keďže vianočné obdobie patrí už tradične k tým najštedrejším, rozhodla sa odmeniť držiteľov vernostnej karty, ktorí si na ňu nabijú kredit. Terno real estate chce tak bohatou nádielkou bodov prispieť k čarovnému obdobiu roka, ktoré sa spája s rodinou, pohodou a dobrým jedlom.

Hotovosť na vernostnú kartu si klient môže vložiť jednoducho na stránke www.kartaprevas.sk po prihlásení sa do svojho konta prostredníctvom záložky „Kredity“. Nominálna hodnota pre dobitie kreditu je 10, 20 a 50 eur a ich násobky, pričom suma sa na vernostnú kartu pripočíta ihneď po úspešnom zrealizovaní platby cez platobnú bránu. Vytvorený kredit na nákup je pritom vhodné využiť aj ako praktický vianočný darček či stravný príspevok pre ďalšie osoby. Stačí na to číslo vernostnej karty alebo e-mail užívateľa. Jednoduchá funkcia môže slúžiť napríklad rodičom, ktorí týmto spôsobom dokážu mať pod kontrolou výdaje svojho dieťaťa, študentom či dospelým, ktorí takto vedia pomôcť starým rodičom a prilepšiť im k dôchodku, a zároveň ich odbremeniť od počítania hotovosti pri pokladni.

terno vernostná karta

V oboch našich potravinových reťazcoch dlhodobo zaznamenávame trend bezkontaktných platieb, preto sme zaviedli nástroj, ktorý nákupy nielen zjednoduší, zrýchli, ale aj odmení. Zákazník, ktorý nabije kredit na svoju alebo cudziu vernostnú kartu počas mesiaca december, získa od nás vianočný darček – a to trojnásobok hodnoty kreditu formou vernostných bodov, ktoré sa automaticky dobijú na jeho vernostnú kartu,“ uvádza Peter Vanek, marketingový manažér TERNO real estate.

Vernostná karta Terno či Kraj slúži na získanie aktuálnych zliav pre členov vernostného programu, pravidelné utorkové a stredajšie 20 % zľavy na vybranú kategóriu sortimentu, okamžitú meninovú, narodeninovú či seniorskú zľavu, a zároveň umožňuje tiež zbieranie bodov na dodatočné zľavy na nákup v hodnote 5 % a 10 %.

Ak ešte nemáte svoju Vernostnú kartu, založte si ju na www.kartaprevas.sk a využívajte jej výhody!

terno vernostná karta

Foto: Terno, Kraj a unsplash.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu