Zažiarte v dave a inšpirujte ostatných

0
105

Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?! Tušili ste, že Avon predá každú sekundu až 7 parfumov? Ak práve hľadáte vôňu pre seba či svoju drahú polovičku, siahnite po novinke z kolekcie Maxima & Maxime – Maxima & Maxime Icon. Jemnosť spojená s vášňou v jednom flakóniku je zárukou nezabudnuteľného zážitku pre ženy i mužov.

Už pri prvom kontakte s pokožkou vás očarí svojim pôvabom, s akým sa tak často nestretnete. Zažiarte v dave s Avonom.

Hovorí sa, že kvalitnú vôňu si človek pamätá i roky. No vybrať si správny parfum je častokrát ťažšie, než by sa na prvý pohľad zdalo. Staňte sa aj vy tou nezabudnuteľnou osobou s obľúbenou novinkou Maxima & Maxime Icon. Jedinečný doplnok sa dokonale zladí s vašou osobnosťou, a tak vytvorí zážitok, na ktorý nikto nezabudne. Nechajte sa unášať na obláčiku omamnej arómy spolu s Avonom.

Maxima Icon EDP

Objem: 50 ml / Bežná cena: 32,00 €

Keď sa vás snažia zatieniť, zažiarte a rozpáľte davy. Načerpajte ikonickú silu a inšpirujte ostatných božskou zmesou esencie kvetu snežienky hippolyty, iskrivou povahou mandarínok a dlhotrvácnym akordom kože. 

Maxime Icon EDP

Objem: 50 ml / Bežná cena: 27,00 €

Keď sa vás snažia držať pri zemi, postavte sa a inšpirujte ostatných. Vystúpte z tieňa s vetvami olivovníka, ktoré sú symbolom víťazstva, a s pozoruhodnou esenciou korenistého kardamónu i trvácneho koženého akordu. 

foto: AVON

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu