ŽIVOT VO VÝPREDAJI. SALE! MEGA SALE! KÚP 2 KUSY A TRETÍ MÁŠ ZA POLOVICU!

0
477
nakupuj vo výpredaji

…a takto to funguje, keď sú výpredaje! Poďme na ne!

Leto končí. Teplo pokračuje. Využime letné super zľavy, pokiaľ nám slnko žiari…

Poznáme to. Ideme si kúpiť jesenné mokasínky a odchádzame s plnou taškou  zľavových „must have“ topov, sandáliek, šiat… a pokračovať by sme mohli ešte ďalej. Nie je na tom nič zlé. To, že sa prázdniny skončili, neznamená predsa koniec sveta a už vôbec nie koniec leta.

  • …čo kúpite tento rok vo výpredaji, na budúci rok akoby ste znovu objavil…

Nebojte sa, že svoje letné sale kúsky nevyužijete. Práve naopak. Možno tie sandáliky, ktoré boli v mega 50 % zľave budete mať túto sezónu na sebe iba raz. To neprekáža. Predstavte si ten skvelý pocit, že nebudete v strese, čo si obujete, ak nás prekvapia na budúci rok ešte pred letom prvé slnečné lúče. Máte predsa vo svojom šatníku nové topánky z výpredaja a možno zopár letných šiat ešte s visačkou. Móda sa zase tak rýchlo nemení. Nejeden obchod tiež „vyťahuje“ na začiatku každej novej sezóny tovar z minulého roka – ale POZOR – častokrát za pôvodnú cenu, teda bez zľavy.

  • …ponáhľajte sa, aby mali vašu veľkosť…

Práve tá zvykne byť pri nákupoch kameňom úrazu. Ak sa nájde krásny kúsok, ktorý stojí za letný výpredajový hriech – ide „na dračku“. Preto, ak sa vám niečo zapáči, neváhajte. Zajtra už vaše číslo nemusia mať. Ak sa takýto nákup spojí so super cenou, pocit spokojnosti iste opojí každú ženu. Vieme, že výpredaje sú lákadlom a niekedy vytiahneme aj neplánovane eurá navyše – ale o tom to je. Sme ženy a rady nakupujeme. Máme ospravedlnenie – bolo to predsa vo výpredaji!

  • …nová kolekcia ide ruka v ruke s označením mega sale…

Samozrejme. Začína jeseň. Aj táto nová móda nás láka. Všetko sa dá už teraz skombinovať, ak sa napríklad vydarí krásne babie leto.

Čo odporúčame? V obchodoch ešte môžete objaviť v mega sale letné šaty neraz aj so 70 % zľavou. Skombinujte ich s must have vychytávkou tejto sezóny, napríklad s „ťažkými“ traktorovými mokasínami, ktoré sú tohtoročným jesenným hitom. Určite budete in: máte čosi nové, niečo výpredajové za skvelú cenu – a outfit je hotový!

  • …kde ich nájdete? MEGA SALE a ŽIVOT VO VÝPREDAJI?

Nákupné centrá sú zárukou úspechu. Známe značky pod jednou strechou. Idete v nich na istotu. Ešte stíhate!

Pripravila: Monika Pekarovičová

Foto: Freepik.com, Nivy.com, Salsadresses.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu