Výber darčeka do domácnosti dá občas zabrať, pretože by mal byť nielen praktický a užitočný, ale aj obdarovaným urobiť radosť. Ak hľadáte pozornosť pre človeka, ktorý trávi veľa času v kuchyni, miluje varenie a prípravu jedál od výmyslu sveta, máme pre vás skvelý tip. Prečítajte si, aké sú jeho výhody.

Tyčový mixér v sebe spája viacero výhod – disponuje širokou paletou príslušenstva, vysokou výkonnosťou, intuitívnym ovládaním a skladnosťou. Dá sa využiť pri príprave pestrej škály pokrmov. Ponorný mixér je praktický a užitočný darček do domácnosti, ktorý šetrí čas a energiu, podobne ako je napríklad v domácnosti naparovacia žehlička

Ponorný mixér – ideálny darček do domácnosti 

Viete, čím je tyčový mixér s príslušenstvom výnimočný a prečo ho môžete smelo venovať ako darček do domácnosti? Tu sú jeho predností: 

Je všestranný a univerzálny 

V kuchyni je potrebné venovať veľké množstvo času a energie príprave jednotlivých ingrediencií. Sekanie, krájanie, miešanie či mixovanie sú činnosti, bez ktorých sa nezaobíde žiadny domáci kuchár. Práve preto je ponorný mixér Braun MultiQuick ideálnym darčekom do domácnosti. Disponuje najväčším systémom rôznych nadstavcov pre veľké možnosti. Dokáže oveľa viac ako len zmixovať polievku alebo smoothie. Pomôže pri krájaní, šľahaní, sekaní tvrdých ingrediencií, drvení ľadu, mletí kávy a pri mnohých ďalších činnostiach v kuchyni. K dispozícii sú rôzne varianty príslušenstva. Ich výber môžete prispôsobiť tomu, čo obdarovaný robí v kuchyni najčastejšie. 

Je skladný, čím šetrí priestor 

Tyčový mixér s príslušenstvom je, v porovnaní s kuchynským robotom, spratný. To znamená, že šetrí miesto. Aj z tohto dôvodu je ideálnym darčekom do domácnosti, v ktorej nie je nikdy priestoru nazvyš, napríklad do malého mestského bytu. Ak sa práve nepoužíva, jednoducho odpočíva v zásuvke alebo skrinke. Obdarovaný ocení aj to, že sa ľahko prenáša a môže si ho pohodlne vziať so sebou hoci aj na chatu či chalupu. 

Má intuitívne ovládanie 

Ponorný mixér disponuje technológiou SmartSpeed. Tá je založená na tom, že rýchlosť sa nastavuje intuitívne, teda stlačením jedného tlačidla. Ak potrebujete, aby bol výsledok jemnejší, tak viac stlačíte tlačidlo, čím sa zvýši výkon. To znamená, že tyčový mixér poteší aj tých, ktorí sa veľmi nekamarátia s modernými technológiami. 

Ušetrí až 40 % námahy 

Ponorný mixér Braun má čepele ActiveBlade. Sú výnimočné hneď z viacerých dôvodov. Hýbu sa vertikálne, vďaka čomu si tyčový mixér poradí aj s najtvrdšími ingredienciami. Tým šetrí až neuveriteľných 40 percent námahy, ktorú môže potom obdarovaný vynaložiť na iné činnosti. Čepele ponorného mixera sú unikátne aj v tom, že majú až o 250 % viac reznej plochy, vďaka čoho získavajú pokrmy tú najjemnejšiu konzistenciu. 

Nešpliecha a ľahko sa udržiava 

Technológia AntiSplash Control zaistí, že pri mixovaní, sekaní či miešaní ingrediencie nešpliechajú do okolia. To šetrí čas a energiu na následné umývanie a upratovanie. Nadstavce sa takisto dajú jednoducho umyť opláchnutím pod tečúcou vodou, alebo v umývačke riadu. 

Je testovaný podľa najvyšších štandardov kvality 

Dávate si záležať na tom, aby ste darovali hodnotný darček? Ponorný mixér Braun má kompaktný motor, vysoký výkon a ergonomické prevedenie. Každý z produktov je testovaný od fázy vývoja až po uvedenie na trh. Nehovoriac o tom, že samotná spoločnosť Braun, ktorá má na konte nielen vývoj a produkciu ponorných mixérov, ale aj parných generátorov či grilov, má viac ako päťdesiatročné skúsenosti. 

Je cenovo dostupný 

Ak porovnáte cenu ponorného mixéra s kuchynským robotom, zistíte, že tyčový mixér je cenovo výhodnejší. Pritom disponuje množstvom funkcií, intuitívne sa ovláda a je vybavený pokročilými funkciami, a napriek tomu šetrí financie. Je to jednoducho darček, ktorý sa oplatí. 

Foto: Braun

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu