Chrumkavá vianočná pohoda s Mixitom

0
687
Vianoce s Mixitom

Dobroty z internetového obchodu Mixit.sk iste nebudú chýbať u vás doma ani na Vianoce. Nielen fanúšikovia zdravého stravovania si na stránke www.mixit.sk môžu namixovať svoju osobnú zmes cereálí, müsli, ovsených kaší a mixov sušeného ovocia a orieškov. Súčasťou aktuálnej ponuky sú aj predpripravené vianočné zmesi, kaše a čaje, ktoré vytvorili skúsení výživoví špecialisti. V sviatočnej kolekcii priaznivci Mixit produktov nájdu svojich obľúbencov chrumkáči naladení na škoricovo–badiánovú vlnu.

V Mixite sa rozhodli, že ani tieto Vianoce nebudú v znamení pôstu a pri peciach už lúskajú zmes vlašských orechov a mandlí, ktoré dozlatista upečú, no pred tým ich ešte vykúpu v mede, karameli a kokosovom cukre. Namiesto peny dostanú Vianočné orechy z pece do kúpeľa poprašok cejlónskej škorice, badiánu a klinčeku, aby z tejto procedúry vyšli v plnej sile potešiť niekoho pod stromčekom.

Vianočné orechy z pece, 125 g, cena 6,19 €

 Čajová zmes so sušenými jabĺčkami, brusnicami, čokoládou a zmesou orechov v omamnom korení je historicky najpredávanejšou. Nádherne prevonia každú domácnosť, a nemusíte s ňou čakať až na advent. Na tento sviatočný hit sa objednávky kopia už pol roka vopred. To viedlo v Mixite k významnému kroku: na zložení vianočného mixu vôbec nič nezmenili. Chuťovo ostal rovnako geniálne vyladený ako vlani. Načo meniť, keď si ho všetci zamilovali taký, aký je? 

Vianočný MIX, 625 g, cena 9,59 €

Ale vianočná novinka by však bola fajn. Na Mixite preto nájdete aj Čarovnú zimu. Magický proces výroby si, samozrejme, strážia, ale chuť a vôňa tohto sypaného čaju, ktorá  sa bude dvíhať z každého hrnčeka, prezradia jabĺčka, hrozienka, pomaranč, škoricu a ešte niekoľko voňavých ingrediencií navyše. 

Čaj Čarovná zima, 90 g, 6,59 €.

Pozrieť sa z okna spálne a uvidieť zasneženú krajinu – tak má vyzerať sviatočné ráno v zime. A ako má chutiť? Po sušenom pomaranči, čokoláde s karamelom a voňať má ako klinček a badián. Lahodnú Vianočnú kašu rozhodne nemusíte len raňajkovať. Miska hrejivej dobroty vám môže robiť sviatočnú spoločnosť pokojne aj večer napríklad pri sledovaní filmu.

Vianočná kaša, 270 g, 6,59 €.

Všetky vianočné produkty nájdete na stránke Mixit.sk.

www.mixit.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu