Doprajte si zdravšie nanuky

0
628
zdravšie nanuky

Znie to neuveriteľne? Áno, aj táto obľúbená letná pochúťka môže byť  zdravá. Ľahko si ju môžete vyrobiť aj v domácich podmienkach a  určite si na nej pochutíte.

Odľahčená konjaková zmrzlina

Stačí, ak k čerstvému ovociu pridáte aj rozmixovanú prílohu Slim Pasta. Na chuti nepobadáte nič, ale vďaka obsiahnutej vláknine vás nanuk viac zasýti a bude krásne držať pokope.

Čo budete potrebovať?

Ako na to?

Mixér naplňte čerstvým ovocím, pridajte ryžu Slim Pasta a trochu vody. Chvíľu mixujte, aby zmes dostatočne zhustla, ale pritom stále ešte obsahovala kúsky ovocia. Vylejte do plastových formičiek na nanuky a nechajte cez noc odstáť v mrazničke.
Tip: takto jednoducho pripravíte zmrzlinu z rôznych druhov ovocia. Ak nebude ovocie dostatočne sladké, pridajte kvapku čakankového sirupu s nízkym obsahom cukru.

Domáci proteínový nanuk

Pripravíte ho naozaj veľmi jednoducho, len  z kokteilu KetoMix a tvarohu.

Čo budete potrebovať?

Ako na to?

Všetky suroviny premiešajte a dochuťte svojou obľúbenou príchuťou KetoMix. Zmes vložte do formičiek na nanuky a dajte zmraziť. Ak chcete mať zmrzlinu dvojfarebnú, nechajte najprv zmrznúť polovicu zmesi s drievkom a následne prilejte zmes druhej farby, ochutenú inou príchuťou. Ak doma nemáte formičky na nanuky, jednoducho postačí len plastová nádobka z jogurtu.

TIP: Ak do zmrzliny pridáte malé množstvo nakrájaných jahôd, maliny alebo čučoriedky, pochutíte si ešte viac a ketózu neohrozíte. Dávajte si však pozor, aby ste nezjedli viac ako 50 g tohto ovocia za deň.

Foto: KetoMix

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu