Niektoré bytové doplnky síce dokážu náš príbytok skrášliť, no ich praktická funkcia je takmer nulová. Ak sa vo svojom domove chcete zbytočnostiam strániť, určite oceníte také doplnky, ktoré sú aj užitočné. Kvalitné deky využijete počas zimných mesiacov, kedy vám pomôžu ušetriť na energiách za kúrenie, ktorého ceny stále stúpajú. V lete ich zas oceníte ako trendy prehoz na posteľ, či gauč. 

Táto zima síce nie je taká chladná, ako zvyčajne, počasie je však nevyspytateľné a nikto z nás nevie, aké počasie nás ešte v nasledujúcich týždňoch prekvapí. Odporúčaná teplota v obývacej izbe je 20-22 °C. Každý stupeň navyše zvyšuje náklady na vykurovanie až o 6%. Pokiaľ je vám pri sledovaní televízie alebo čítaní knižky zima, je tu aj iné riešenie, ako vykurovanie vašej domácnosti. Kúpte si teplú deku – Vďaka bohatej škále farieb či vzorov, ktoré momentálne na trhu nájdete, si z ponuky DeDoma určite vyberiete takú, ktorá bude skvelým doplnkom aj pre vašu domácnosť.

Dvojstranná deka HARIKA

Deka v jesenných teplých farbách s hustým a hrejivým vlasom s vysokým podielom bavlny sa stane úžasným spoločníkom pre chladné večery. Zároveň bude krásnym doplnkom na zútulnenie vášho domova. Deka je obojstranná, môžete ju použiť aj ako prikrývku alebo ako druhú prikrývku do spálne.

Dostupné na www.dedoma.sk v cene 34.90 €

Vaflová deka ELIF

Deka s hustým a hrejivým vlasom s vysokým podielom bavlny sa stane skvelým spoločníkom pre chladné večery. Jemné pastelové tóny a kockovaný vzor pôsobia harmonicky a dodajú vám pocit luxusu. Zároveň bude deka krásnym doplnkom na zútulnenie vašej izby či spálne. 

Dostupné na www.dedoma.sk v cene 34.90 €

Chvilka pre teba 6 – DEDOMA

Deka so strapcami 

Deka s hustým a hrejivým vlasom s vysokým podielom bavlny sa stane skvelým spoločníkom pre chladné večery. Zároveň bude krásnym doplnkom na zútulnenie vášho domova. Deka je obojstranná, s etnickým geometrickým vzorom a efektným zakončením so strapcami.

Dostupné na www.dedoma.sk v cene 34,90 €

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu