KRISTINA TRAN  PRINÁŠA LETNÝ MOOD V HIPPIE SKLADBE “KTO SOM”

“…kto som, čo som, čo leží pod nánosom?”

Po hlbokej a intímnej skladbe “NA DNE” prináša KRISTINA TRAN pre všetkých milovníkov leta a dovolenkovej pohody skladbu “KTO SOM. Jednoduchý vizuál podčiarkuje  tému celej skladby, ktorá vás prenesie z každodených starostí priamo do bezstarostného moodu. 

U Kristiny sme si zvykli na hlboký a precítený text, tentokrát však svoje umenie pretavila do veselšej melódie, ktorá nás pocitovo prenesie priamo do letného moodu. Štýl skladby je popretkávaný s prvkami reggae a popu, no finálny vizuál sa nesie v boho – hippi štýle. “Chcela som klip, ktorý nezaťažuje ľudí neustále meniacimi sa scénkami, chcela som niečo jednoduché a prírodne, čo keď si zapnete, tak sa vám hneď spojí song s úplnou letnou pohodičkou. Myslím, že režisérke tohto klipu – Sue Venere sa to dokonalo podarilo. Úplne precítila tému skladby, prostredie, slnko a najmä mňa. Čo hovorí aj o tom, že v sobotu sme to natáčali a v nedeľu som už videla finálny strih. Presne tak by to malo byť, keď sa dokonalo naladíte a sedíte si s režisérom, ktorý má vystihnúť, to čo umelec chce. Potom aj tá práca a strih sa robí s radosťou a neberie sa ako povinnosť, práve naopak tešíte sa, kedy to môžete spracovať”, hovorí speváčka o svojej režisérke.Skladba “KTO SOM” vznikla ešte pred rokom, no o text sa tentokrát postaral jej dvorný hudobný producent Patrik Simeonov. “Patrik dal skladbe neuveriteľný text. Dosť vážnu tému, napísal s ľahkosťou a nadhľadom, no a najmä ma dokonalo vystihol. Konečne nemám pocit, že nejako mudrujem alebo sa zahĺbam, práve naopak v ľahkosti slov je úplna pointa môjho niekedy príliš zdlhavého premýšľania”, vysvetľuje vznik skladby Kristina. 

Celkovú skladbu po produkčnej stránke mal na starosti už spomínaný Patrik Simeonov, sólo gitary sa zhostil Milan Medek – dvorný gitarista Adama Ďuricu. Vizuál a strih bol pod taktovkou začínajúcej režisérky Sue Venere, kde jej s dronovými zábermi pomohol speváčkin synovec Lukáš Meder. Vo videoklipe sa objaví Kristina aj so svojími háčkovanými, módnymi kúskami Soay, ktoré vyrobila priamo do klipu “KTO SOM”. “Poslednú dobu sa najmä venujem hačkovaniu a maľovaniu, úplne pritom vypnem a relaxujem. Môj kúsok, čo mám v klipe som napríklad robila 50hodín. Mám rada, keď tvorím niečo ojedinelé a kreatívne, či už v hudbe, oblečení či vo vlastnom živote. Tak ako každý človek skúša v živote svoj spôsob ako byť štastný a nájsť sa. Tak aj ja milujem tvoriť a skúšať nové veci, ktoré pomaly vo mne odhaľujú “KTO SOM”. O tom je aj pointa celej skladby”, uzatvára Kristina Tran.

Viac info: 

YT

INSTAGRAM –  

https://www.instagram.com/kristinatran_music/
https://www.instagram.com/sue_venere/

FACEBOOK    

Zdroj foto: Sue Venere

Zdroj: PR MANAŽÉR JANA TRELLOVÁ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu