Adriana Poláková v Bratislave pokrstila svoju novú kuchársku knihu s názvom Moja sladká výzva. Na 170 stranách nájdete až 51 lahodných receptov s nádhernými fotkami, 61 šikovných rád na pečenie, 31 trikov ako sladiť zdravšie, 21 tipov na prípravu sirupov a džemov.


Všetky recepty Adriana piekla a varila vo svojej cukrárskej šou Sladká výzva, ktorá je na televíznych obrazovkách Markízy už 2 roky. Televízna relácia a aj kuchárska kniha vznikali v spolupráci so spoločnosťou Slovenské cukrovary ako súčasť ich projektu Zdravšie sladíme, ktorého cieľom je vrátiť lásku k domácemu pečeniu. Desťtisíce nadšených fanúšičiek tohoto projektu potvrdzujú jeho úspech.


Krstným otcom knihy je herec Viktor Horján, ktorý na projekte spolupracoval od začiatku. Jeho hlas znel nielen v zvučke relácie, ale sprevádzal nás ňou počas čítania ingrediencií a dokonca v niekoľkých častiach piekol spolu s Adrianou. Krstnou mamou knihy je Dagmara Krajčovičová, marketingová manažérka v spoločnosti Slovenské cukrovary, ktoré sú aj sponzorom knihy. Knihu na predvianočný trh uviedlo vydavateľstvo Scheria Publishing.


Knihu kúpite za 19,90 € výhradne na stránke: www.mojasladkavyzva.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu