Niekto si píska, niekto to má na saláme a Mixit, ten si maže na chleba. Ale jedine vlastné ovocné džemy s príchuťou višne a levandule alebo maliny s muškátovým orieškom. A zaručuje, že konzumácia tejto novinky ide ako po masle, a to aj keď si ju namiesto na pečivo pridávate do jogurtu k nejakým tým chrumkavým mixom. A ako by aj nie, keď je v nej z troch štvrtín len ovocie!
Ak sú na niečo v Mixit skutoční machri, tak je to nekomplikované zloženie. Raňajkové mixy si namixujete sami, takže máte prehľad o tom, čo sa v nich skrýva, do posledného zrniečka. Ani v kašiach alebo mixitkách nenájdete žiadnu chémiu a čerstvo vychladnutá novinka, ovocné džemy, sú na tom úplne rovnako. Ovocný podiel, takže šťavnaté višne alebo sladučké maliny tvoria celých 74 % a zvyšok je trstinový cukor, citrusový pektín, bez ktorého sa džemy ani marmelády nezaobídu a štipka nezvyčajnej, ale o to lahodnejšej prísady.

MixitJam – Višňa s levanduľou

Džem z višní je jemne dochutený výluhom z levandule. Neveríte? Tak ochutnajte! Potom uveríte, že v Mixit pri dochucovaní nespadli z višne, pretože levandule sa k višniam vážne hodia! MixitJam Višňa s levanduľou zvládne vylepšiť chuť müsli, smoothie, kaše, syrov, toastov alebo napríklad lineckého pečiva. 😉 Skvelý je aj samotný, ale to veľmi neskúšajte, keď chcete, aby vám nejaký na tie cukrovinky zostal…
MixitJam Višňa s levanduľou, 220 g, 5,39 €, zloženie: višne 74 %, cukor 25 %, citrusový pektín, levanduľa (výluh).

MixitJam – Malina s muškátovým orieškom

Džem z malín by bol výborný sám o sebe, pretože ako inak môže chutiť niečo, čo obsahuje z troch štvrtín len maliny? V Mixit ho ale ešte okorenili štipkou muškátového orieška. A ten ako je známe zvyšuje chuť do jedla a je to vraj aj afrodiziakum. Takže z vynikajúceho sa stal neodolateľný.

MixitJam Malina s muškátovým orieškom, 220 g, 5,39 €. Zloženie: maliny 74 %, cukor 25 %, citrusový pektín, muškátový oriešok 0,05 %.
Mixit džemom stačia štyri suroviny, a k tomu tááák dobré! Vrátia vás do detstva a zaručene po nich budete mať nebíčko v ústach. Tak čo, dáte šancu aj iným džemom, ako tým od babičky?

foto: Mixit

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu