PONČO – to je v zime „vončo“!

Zimné teploty okolo nuly, bezvetrie a slnko na oblohe. Vtedy módnemu hitu sezóny počasie praje!

Zubaté lúče, ktoré letmo hrejú chrbát a spríjemnia pohľad na toto ročné obdobie. Nemáte náladu na bundy obopínajúce celý krk, ale skôr na príjemný pohodový kabátik. To je tá najlepšia voľba, ktorá praje vychytávke tejto sezóny – PONČU!

Prednosťou ponča je ľahká starostlivosť, nenáročná údržba o tento módny kúsok, famózne nositeľná pohodlnosť, pocit príjemného zimného „zababušenia“ a je veľkorysé aj k povianočným gramom navyše. Nevyzerá dobre iba na modelkách, ale elegantne zakryje aj plnšie krivky.

…pletené, jednoduché, farebné, s detailami, kárované, vzorované…

A čo ďalej? Jednoducho „a tak ďalej“. Je ich neúrekom. Ak k ich výnimočnosti pridáte aj benefit povianočných výpredajov, tak už naozaj nie je nad čím váhať. Musíte ho mať.

…pohrajte sa s pončom…a pridajte mu na jeho výnimočnosti…

Napr. ho zopnite krásnou brošňou, či sponou. Ak jednoduché – jednofarebné – obohatíte jedným z týchto výnimočných doplnkov, pridáte mu na hodnote. Posuniete ho o stupeň vyššie – smerom k luxusu a elegancii.

Zabaľte sa doňho! Už to aj vy cítite? Jemnosť, útulnosť a hrejivosť krásne slnečnej a radostnej zimy. Ako inak – predovšetkým za pomoci hitu sezóny –  PONČA!

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: tumblr.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu