Martin Kráľ, populárny slovenský skladateľ a klavírista. Okrem mnohých koncetov a podujatí sme ho mali možnosť vidieť aj na 5. ročníku našej súťaže Nevesta roka začiatkom tohto roka v bratislavskej Inchebe. Nadaný hudobník každého očaril svojim talentom. Všimli sme si ale, že poslednú dobu radikálne zmenil svoj imidž.

Na sociálnych sieťach sa objavili fotografie, ktoré hovoria za seba. Prednedávnom vznikla taktiež spolupráca so skvelou speváčkou, Veronikou Strapkovou. Skladba s názvom Nesmrteľná je venovaná na podporu onkologických pacientov. Dojemná pesnička poukazuje na to, o čom sa veľa nehovorí, predsa je to prítomné. Nikto z nás nie je nesmrteľní a nikdy nevieme, čo nás v čaká.

Martin si zmenil imidž na nepoznanie. Rockerský štýl mu ale veľmi pristane. Zmenou výzoru chce poukázať možno aj na novú pripravovanú spoluprácu. V príspevkoch, ktoré zverejnil na sociálnych sieťach, všetko tomu naznačuje.

Že by pripravuje nejaký rockový hit? Fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy to skladateľ prezradí. Martin, ktorý stále dokáže prekvapovať fanúšikov originalitou sa ukázal už aj v roli učiteľa, kedy sa venuje malým detičkám v škôlke. Aj takýmto spôsobom im chce priblížiť krásu hudby.

Sme zvedaví, ako zareagujú na zmenu imidžu nie len fanúšikovia, ale aj rodičia detí, ktorých Martin učí v škôlke.

foto: Instagram M.K.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu