Blíži sa deťmi netrpezlivo očakávaný vianočný čas. Popoluške síce stačili k šťastiu tri oriešky, ale pre všetkých našich maškrtníkov by to chcelo oveľa viac. Našťastie tohtoročná vianočná kolekcia dobrôt z Mixitu je nabitá chuťami naozaj rozprávkovými. Okrem chrumkavej zmesi s orieškami, čokoládou a ovocím na vianočnú vlnu naladia aj ďalšie lahôdky plné vianočného korenia a chrumkania. Mixit ich všetky zabalil do rozprávkových tubusov, ktoré spolu elegantne ladia, a to ako zvonka, tak aj zvnútra. A pravdaže, nezabudol ani na rozprávkové vianočné kalendáre, aby sa deťom čakalo na Vianoce radostnejšie. Samozrejme, nechýbajú ani v bezlepkovej a vegán úprave.

Mix ako z rozprávky

Tento vianočný bestseller asi už nie je potrebné  predstavovať. Už štrnáste Vianoce vysiela Mixit rozprávku o Vianočnom mixe, kde sa namiesto dlhého, širokého a bystrozrakého zišiel chrumkavý, voňavý a sladký. Samozrejme,  očakáva, že aj tento rok bude mať najvyššiu sledovanosť zo všetkých mixov v programe. Vianočný MIX nájdete na mixit.sk. Obsahuje ovsené lupienky, vláknina, sušené jablká, mandle, vlašské orechy, kľukva – brusnica kanadská, kukuričné lupienky v mliečnej i bielej čokoláde, lyofilizovaný pomaranč, zmes korení 0,3 % (škorica, klinček, badián).

Vianočný MIX, 625 g, za 9,59 €. 

Pohodlie s vôňou Vianoc

Je to rozprávkový pocit zabaliť sa po chladnom dni do deky so šálkou niečoho teplého. Tento rok si ju môžete dopriať ešte intenzívnejšie vďaka vianočnému Mixit drinku, ktorý v sebe spája tradičné vianočné korenie a karamel. Navyše s výdatnou porciou bielkovín a vlákniny. Obsahuje CFM instantný srvátkový proteínový koncentrát, karamelový prášok, rozpustná kukuričná vláknina, zmes korení (škorica, badián, klinček).

Mixit Vianočný Drink, za 9,59 € (vystačí na 5 poriadnych šálok). 

Na čo prišiel čert a Mikuláš

Zdravá nádielka pre všetkých anjelikov, Mikuláša i čertíkov akoby vypadla z rozprávky o 12 mesiačikoch. Mikuláš totiž bude tento rok rozdávať poriadny mix orechov, kokosu, medových banánov, fíg a ďalšieho chrumkania. Táto výborne vyladená zmes je vegán – bez palmového oleja, bez lepku i umelých farbív. Nájdete v nej mandle, sušenú papayu, sušené figy, jadrá kešu orechov, kľukvu – brusnicu kanadskú, para orechy, sušené datle, kokosové plátky, medový banán 7 % (banán 70 %, cukor 17 %, kokosový olej, med 2 %, banánová aróma).

Mikulášsku nádielku, 330 g za 7,49 €. 

Sviatočné chvíle hneď od rána

Hrnček var, alebo skôr Mixit, var?! Tak by sa asi mala volať rozprávková vianočná kaša. Stačí ju zaliať vodou alebo mliekom a rozvonia celú domácnosť škoricou, badiánom, klinčekmi, pomarančom, zo sušených jabĺčok sa stanú šťavnaté a zachrumkajú aj vlašské orechy. A nechýba ani  karamel a čokoláda. Trúfame si tvrdiť, že túto rozprávku budú chcieť detí opakovať veľmi často, možno aj každé ráno. Zloženie: pšeno, vlašské orechy, sušené jablká, sušené odtučnené mlieko, čokoláda s karamelom, lyofilizovaný pomaranč, karamelový prášok, škorica, klinček, badián.

Mixit Vianočná kaša, 270 g, na  mixit.sk za 6,59 €. 

A že nemáte taký hrnček, ktorý vie variť tieto dobroty? V Mixit vraveli, že to vedia nielen hrnčeky, ale i misky, ale len tie od nich. Vyberte si z originálnych misiek a hrnčekov, ku ktorým si môžete pripojiť akýkoľvek tubus a výsledkom bude krásny darček.

Sviatočnú misku v darčekovom balení zoženiete na mixit.sk za 17,79 € a hrnček za 13,20 €.

Na radostné čakanie na Vianoce

Veľký adventný kalendár Mixit 2023 je najnabitejší kalendár všetkých čias. Inšpirovali sme sa vianočnými rozprávkami a sľubujeme, že v ňom nájdete viac než len Tri oriešky pre Popolušku. 26 dobrôt (24 na dní do Vianoc a 2 navyše na Mikuláša a na Štedrý deň), vrátane niekoľkých noviniek. Najväčší adventný kalendár od Mixit si tento rok užijete, aj v prípade, ak sa vyhýbate lepku a mliečnym zložkám. V 26 škatuľkách bez lepku a vegán sa skrývajú Mixitky, čokoláda, oriešky, chrumkavé ovocie, prémiové Mixitelly a tiež malé darčeky a úplné novinky. Bezlepkový adventný kalendár poteší tiež vegánov a všetkých milovníkov rozprávok! Celý kalendár slúži zároveň aj ako veľké bábkové divadlo. Pridáme vám k nemu divadelné kulisy a rozprávkové postavičky. Škatuľky od dobrôt po otočení vytvoria originálnu mozaiku a môžete ich dokonca použiť aj ako pekný obal na darčeky. V klasickej verzii si môžete vybrať kalendár s motívom – Tri oriešky pre Popolušku alebo Vianočný dom.

Veľký adventný kalendár Mixit 2023, rozmery 50 x 40 x 14 cm, 1142 g, za 58,39 €. 

Celú ponuku, ktorú Mixit pripravil na tohtoročný vianočný čas, nájdete pokope tu: https://www.mixit.sk/hotove-mixit/vianoce a jednotlivé produkty si môžete už odteraz objednať na mixit.sk.

Pripravila: Adéla Flejšarová

Foto: Mixit

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu