Tatralandia opäť otvorená

0
1348

V celoročne otvorenom areáli je k dispozícii 7 bazénov a 5 toboganov

Fanúšikovia relaxu a vodnej zábavy na Liptove sa konečne dočkali. Tatralandia mohla po dlhých siedmych mesiacoch zatvorenia otvoriť svoje brány 27. mája 2021. Vodný park s celoročnou prevádzkou areálu vodnej zábavy sa optimisticky nadýchol k reštartu a sprístupnil celý areál.

„Sme radi, že sme mohli po dlhých mesiacoch opäť otvoriť celý celoročný areál a dať možnosť ľuďom oddýchnuť si a načerpať sily v bazénoch, saunách alebo vo wellness. Nastavili sme fungovanie tak, aby si mohol vybrať naozaj každý – či chce prísť na tri hodiny alebo na celý deň. Sme pripravení pri dodržaní všetkých preventívnych hygienických opatrení poskytnúť ľuďom maximum zážitkov tak, ako sú u nás zvyknutí. Pre väčšie pohodlie, bezpečnosť a zároveň garanciu vstupu (ešte sú isté obmedzenia pokiaľ ide o využitie celej kapacity), odporúčame záujemcom riešiť vstupenky v online predpredaji cez Gopass,“ informoval riaditeľ vodného parku Igor Mráz.

Napriek uvoľneniu, určuje preventívne opatrenia v Tatralandii COVID semafor. Aktuálne to znamená, že sa musí každá osoba využívajúca služby Tatralandie preukázať potvrdením o negatívnom výsledku antigenového testu na ochorenie COVID-19 nie staršom ako 24 hodín, alebo negatívnym výsledkom RT-PCR testu na ochorenie COVID-19 nie staršom ako 72 hodín. Táto povinnosť neplatí pre deti do 10 rokov, zaočkovaných a osoby, ktoré sa preukážu potvrdením o prekonaní Covid-19 v zmysle vyhlášky. Návštevníci môžu využiť testovacie kapacity MOM priamo pred vstupom do Tatralandie (otvorené od 9. do 16,30 hod.).

Vstup do vodného parku je možný výlučne s prekrytými dýchacími cestami. Platí to pre vstupný vestibul a spoločné priestory šatní. Nariadenie sa nevzťahuje na pobyt v bazénoch, vo wellness centre, saunovom svete a gastronomických zariadeniach. Pre klientov, ktorí sa rozhodnú stráviť v Tatralandii viac dní, je k dispozícii ubytovanie v chatovom rezorte Holiday Village Tatralandia s celodennými vstupmi do vodného parku v cene ubytovania.

Zlepšovanie epidemiologickej situácie na Slovensku a v okolitých krajinách iste dovolí postupné otváranie aj ďalších akvaparkov, kúpalísk a plavární. Spočiatku síce ešte s kapacitným obmedzením na maximálne 500 osôb, ktoré sa bude podľa reálnej situácie iste upravovať.

V priebehu júna, teda na začiatku letnej dovolenkovej sezóny, iste budú obľúbené areály, kúpaliska či akvaparky poskytovať zodpovedným občanom možnosť stráviť v nich dovolenku na Slovensku podľa svojich predstáv.

www.tmr.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu