Leto vrcholí. Naplno si užívame slnečné počasie a oddychujeme. Nezáleží na tom, či trávite čas pri mori, alebo dávate prednosť turistike, športovaniu alebo hudobným festivalom. Užívajte si letnú slobodu a nestrácajte drahocenný čas varením! Vyberte si z množstva reštaurácií a zliav na foodore. 

Vyskúšaj nás s kódom LETO12

Ak ste si z foodory ešte jedlo neobjednávali, teraz je tá správna príležitosť! Nainštalujte si našu aplikáciu a s celoslovenskou akciou LETO12 vám ponúkame zľavu 4 eurá na prvé tri objednávky. 

Ak už patríte medzi našich pravidelných zákazníkov, máme pre vás akciu Letné zľavy, ktoré sú u vybraných partnerov až do výšky 50 %. 

Vyskúšajte posunúť objednávanie jedla na vyšší level! Čo takto donáška jedla k jazeru alebo na obľúbené kúpalisko či piknik v mestskom parku s donáškou? Foodora je na to pripravená. 

Pre ranné vtáčatá aj nočné sovy

Ak je vaše leto plné celodenných výletov alebo večerných žúrov, máme ponuku ušitú priamo pre vás. V Bratislave, Košiciach, Prešove, Poprade, Nitre a Žiline sme cez leto realizujeme dovoz raňajok už od 8. hodiny. Ráno si tak jednoducho objednaj a následne vyraz za svojim letným dobrodružstvom!

Našou novinkou sú aj dlhé letné večery, zatiaľ sme so službou začali v Bratislave. Z našich starostlivo vybraných prevádzok si tak budete môcť objednať až do polnoci. Zavreté podniky prestanú byť pre vás výhovorkou a už nemusíte byť odkázaní len na najbližšiu pumpu. 

Delivery Hero je popredná svetová platforma na lokálne doručovanie, ktorá poskytuje svoje služby vo viac ako 70 krajinách sveta. Spoločnosť začala v roku 2011 ako donášková služba a dnes prevádzkuje vlastnú donáškovú platformu na štyroch kontinentoch – v Ázii, Európe, Latinskej Amerike, na Blízkom východe a v severnej Afrike. Na Slovensku je Delivery Hero prítomná pod značkou foodora.sk. 

Viac informácií nájdete na stránke www.foodora.sk alebo na www.press.foodora.sk

Foto: Delivery Hero Slovakia

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu