Carmel Paradise je ako umelkyňa čoraz odvážnejšia

Nový singel Carmel Paradise ´Heartbreaker´ je nabitý energiou a alarmujúcim posolstvom. Svoju novinku speváčka označuje ako varovný signál, ktorý prichádza v sprievode jemných elektronických beatov so silným vplyvom hip-hopu a melodického dropu.

Fanúšikovská základňa Carmel Paradise, ktorá postupne rastie zo singla na singel, je už zvyknutá, že z pera tejto mladej umelkyne vychádzajú striktne iba texty, ktoré chcú poslucháčovi odovzdať skutočne hodnotné posolstvá. Na margo odkazu svojej najnovšej skladby Carmel uviedla: “Heartbreaker hovorí, že môžem byť milá, sladká a milujúca, no ak so mnou zaobchádzaš zle, som dostatočne silná postarať sa o seba sama.“ Ako dodáva, rada by upozornila na stereotyp, že ženy sú často vnímané ako jedno-dimenzionálne bytosti, že môžu byť buď len jemné a krehké alebo iba silné. Opak je, však pravdou…

„Ženy sú oveľa komplexnejšie a môžeme byť aj plné protikladov. Vieme byť jemné i silné, milujúce i pomstychtivé. Takže tento song je tak trochu varovanie: nemýľ si moju milotu so slabosťou, pretože ak ju skúsiš zneužiť, prídem si po teba…” vysvetľuje Carmel.

Videoklip k novinke Heartbreaker režíroval Martin Miko, ktorý pracoval s Carmel aj na jej predošlom klipe Smoke Break a tiež RIDE – jej featuringu s rapperom D-Flyom. Videoklip Heartbreaker je zmesou príbehov žien, s ktorými bolo v ich vzťahoch zle zaobchádzané. Carmel, ktorá v textoch svojich skladieb často píše o toxických vzťahoch, hovorí: „Ženy znášajú veľmi veľa a podľa štatistík sú často podceňované. Najšťastnejšie skupiny ľudí na svete sú podľa prieskumov ženatí muži a slobodné ženy. Týmto videoklipom som chcela povedať, že ženy si naozaj zaslúžia viac a nemusia znášať zneužívanie.”

O hudbu i text k novinke Heartbreaker sa Carmel už tradične postarala sama. Do producentského kresla si sadol tvorivý tandem z USA (z Nashville, Tennessee) Sal Oliveri a Krysten S. Caudle. Silný odkaz, ktorý nesie Carmelina novinka, je podčiarknutý jej typickými výraznými vokálmi, ktoré prichádzajú v perfektnej kombinácii s veľkým refrénom a jemnými melodickými linkami. Spolu so zvládnutou technickou stránkou spevu a signifikantným zvukom „spoza Veľkej mláky“ Heartbreaker dokazuje, že Carmel Paradise nie je a nebude tuctovým zjavom na hudobnej scéne…

Singel ‘Heartbreaker’ vychádza pod hlavičkou vydavateľstva Buckingham Entertainment Group.

Viac info: www.instagram.com/carmelparadise | www.facebook.com/CarmelParadiseband

zdroj: Anton Gráf

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu