A ako idete Valentín oslavovať vy? Niekedy sa totiž zbytočne upriamujeme na výber komplikovaných a drahých darčekov namiesto toho, aby sme stavili na klasiku, ktorá určite zaberie. V jednoduchosti je predsa krása a to, čo váš partner nepochybne ocení je, ak mu venujete svoj čas. Takže – čo tak potešiť ho romantickými raňajkami do postele? Veď láska ide predsa cez žalúdok.
Na to, aby ste dokázali pripraviť romantické raňajky do postele nemusíte byť perfektná kuchárka. Stačí len nájsť jednoduchý a rýchly recept, nastaviť budík o hodinku skôr a môžete ísť na to! V tomto prípade sa totiž oveľa viac cení snaha a celkový dojem, ako náročnosť jedla, ktoré pripravíte. Ak však chcete, aby vaše raňajky pôsobili naozaj romanticky, môžete si pomôcť tým, že ich naservírujete na pekný jedálensky servis. A aby ste to s prípravou raňajok mali jednoduchšie, máme pre vás skvelý tip! Takto budú totiž vaše valentínske raňajky nielen pekné a chutné, ale aj zdravé zároveň.

Na prípravu 1 porcie raňajok budete potrebovať:
1 ks proteínovej panna cotty KetoDiet
100 ml mlieka
100 g lesného ovocia
pár lístkov mäty

Panna cotta s lesným ovocím

Ako na to?
Proteínovú panna cottu rozmiešate v mlieku, zmiešate s rozmixovaným lesným ovocím, nalejete do formy a necháte podľa návodu stuhnúť v chladničke. Hotovú panna cottu potom už len vyklopíte na tanier a dozdobíte kúskami ovocia a lístkami mäty.

Dobrú chuť!

Foto: KetoDiet / KIK

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu