Monika a jej Vedomá cesta za zdravím

0
1196
Vedomá cesta za zdravím

Metóda Cesta bola pre mňa obrovským transformačným mostom, prepisovalo sa vo mne veľmi veľa starých nezdravých vzorcov správania, vnímala som ľudí okolo seba s oveľa väčším prijatím a s oveľa nižšou mierou posudzovania. Moje blízke okolie začalo tieto zmeny výrazne pociťovať a stále mi opakovalo jeden výraz: zjemnila si sa. Čoskoro som pochopila, čo tým vlastne mysleli.

Už roky pomáha ľuďom svojím jedinečným holistickým prístupom, ktorý v sebe zahŕňa liečenie na úrovni tela, emócií a duše. A jej klienti ju milujú. Iste je to zapríčinené aj tým, že ona sama si prešla neľahkou niekoľkoročnou cestou najprv k ochoreniu a potom aj k vyliečeniu, takže ich dokáže veľmi dobre pochopiť.
Volá sa Monika Hodásová a práve jej vyšla kniha Vedomá cesta za zdravím.

Opisuje v nej nielen to, ako ochorela, ale aj vlastnú vedomú holistickú cestu za zdravím. Dopredu ju poháňala potreba vyliečiť sa, no aj túžba po poznaní. Počas rokov absolvovala mnohé odborné štúdiá v oblasti zdravej výživy, liečivých pohybových aktivít a práce s telom, ale aj starostlivosti o emočné a duševné zdravie. Všetky techniky najprv vyskúšala na sebe a postupne si vytvorila celostný prístup, o ktorý sa dnes s láskou delí s klientami nielen vo svojej individuálnej praxi, ale aj na rôznych prednáškach, seminároch či festivaloch.

V knihe poodkrýva rúško svojho života, no aj poznanie, ktoré rokmi nadobudla. Vďaka jej jednoduchým, no efektívnym radám, ktoré zbytočne neprevetrajú vašu peňaženku, aj vy budete môcť upraviť svoj životný štýl tak, aby vám prinášal oveľa viac harmónie, pokoja a… zdravia.

Vedomá cesta za zdravím je príbeh napohľad obyčajnej dievčiny, krásnej mladej ženy, ktorá sa však trápila množstvom zdravotným problémov. Napríklad lekárka na endokrinológii jej povedala, že prišla o päť minút dvanásť… mala gynekologické zápaly, bolesti… bola bezradná, zničená, na dne a túžila po jedinom: po pokoji a zdraví.

A tak začala radikálne meniť svoj život. „Upravila som si jedálny lístok, menila som vnímanie sveta a ľudí. Prehodnocovala som priority v živote. Zdravie sa mi začalo výrazne zlepšovať, naberala som späť svoju energiu, ktorú som mala naposledy v detstve,“ spomína Monika. A o tom je jej príbeh. O zmene, ktorú dokážeme urobiť všetci. Len to chce vôľu, trpezlivosť a výdrž.
A keďže múdrosť musí byť odovzdaná ďalej – ako tvrdí Monika Hodásová – podelila sa o svoje skúsenosti a tipy s čitateľmi.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu