S podprsenkami je to ako s chlapmi. Toľko hľadáme a skúšame, meníme tvary a vzory, až konečne nájdeme tú pravú, ktorá nám sadne ako uliata. Ak ste ešte takú nenašli, prijmite pozvanie na rande s vašou novou, teraz už konečne tou správnou podprsenkou!

Akú nosíte podprsenku? Je sexi alebo funkčná? A prečo nie aj – aj? Lebo ste doteraz takú nenašli? V tom prípade patríte k šiestim z desiatich žien, ktoré svoje vnady nosia v nevhodnej bielizni, čo neprospieva vášmu zovňajšku, ani vášmu chrbtu a v neposlednom rade ani prsiam. Ak je podprsenka vyhovujúceho tvaru, možno má úzke ramienka, alebo nevyhovujúci iný dôležitý detail…

 „Je veľa žien, ktoré sa hanbia pozvať pri kúpe podprsenky predavačku alebo štylistku do skúšobnej kabínky. Na výber a najmä posúdenie sú samé, čo nemusí vždy viesť k správnemu rozhodnutiu. My ženy sme občas krásnym kúskom také očarené, že nevidíme, či máme správnu veľkosť a vhodný strih,“ hovorí profesionálna štylistka bielizne Triola Žaneta Ilutanová. 

Práve preto usporadúva výrobca spodnej bielizne s vyše storočnou históriou TRIOLA svoj TRIOLA STYLING DAY, na ktorom záujemkyniam odborníčky na bielizeň a plavky zadarmo individuálne poradia: 

  • Aká je vaša správna veľkosť a vhodný strih podprsenky a plaviek
  • Ako sa starať o bielizeň, aby vydržala v správnej forme viac než len pár praní
  • Ako si podprsenku obliecť doslova za pár sekúnd

Intímnu ženskú atmosféru dotvorí na podujatí welcome drink a vaše rozhodnutie bude ešte príjemnejšie so zľavou 12 %, ak si kúpite novú, tentoraz nielen krásnu, ale aj skutočne dobre sediacu bielizeň. 

Príďte si 24. –  25. júna 2022 od 10. do 18. hodiny do Auparku vybrať na TRIOLA STYLING DAY podprsenky, plavky, nohavičky, funkčnú bielizeň či pohodlné pyžamko! Neoľutujete. TRIOLA je synonymom kvalitnej a dobre sediacej bielizne pre všetky veľkosti a tvary. 

Foto: Triola

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu