Všetci moji muži boli láskou na absolútne prvý pohľad, hovorí „šporťáčka“ Janka Hospodárová

Má obrovské srdce, miluje zvieratá a šport. Markizáčkou je od jej zrodu a už pár rokov moderuje Športové noviny. Janka Hospodárová sa neprezentuje škandálmi, je elegantná, krásna a ľudská. Veľa o súkromí nerozpráva, nám však prezradila, či prežila letnú lásku, ako trávi voľné dni a aj to či je zaľúbená.

1. Janka, už nejaký ten rok ťa ľudia vnímajú ako športovú moderátorku. Ako si na tom so športom? Máš ukážkovú postavu, takže je nemožné, aby si pre ňu nič nerobila.

Veľa robí genetika. Je však pravdou, že mám pohyb veľmi rada. Chodievam behať, sem tam bicyklujem a sporadicky, ale o to radšej si zaťukám tenis aj bedminton. Diéty už roky nedržím, ale snažím sa jesť zdravo a z presvedčenia som vegetariánka.

2. Ako sa ti pracuje v kolektíve chlapov? Posťažuj sa.

Muži sú z Marsu a ženy z Venuše… A tak niekedy vyzerá naša spolupráca (smiech). Ale po rokoch sa hrany značne obrúsili a myslím si, že sa máme celkom radi.

3. Vieme, že sa pravidelne staráš aj o svoj vzhľad a pleť. Poraď ženám, čo majú robiť, aby vyzerali stále tak mlado?

Už pár mesiacov sa o mňa stará pani doktorka Alexandra Novotná a jej tím na klinike Esthetic. Ich prácu a ľudský prístup si neviem vynachváliť. Moju pleť najmä hydratujeme. Stále odolávam botoxu.

4. Ako ty prežívaš leto? Kde ho najradšej tráviš?

Leto je napriek horúčavám stále moje najobľúbenejšie ročné obdobie. Vtedy je perfektne aj u nás doma na Slovensku. Leto je pre mňa niečo luxusné, mám počas neho taký dovolenkový pocit. V septembri, keď sú už letoviská prázdnejšie sa niekam k moru určite vyberiem.

5. Zažila si už letnú lásku? Dokáže ťa toto ročné obdobie tak opantať, že si odviazanejšia a ako sa hovorí zaľúbenejšia?

Letnú lásku som nikdy nezažila. A nie je mi to ľúto. Mám rada dlhotrvajúce vzťahy založené na láske a dôvere. Romániky svedčia viac mladosti, mladý človek sa ľahšie otrasie. Ja by som už sklamania ťažšie znášala (smiech).

6. Si momentálne zaľúbená?

Teší ma, že môžem povedať, že som zaľúbená a že som stretla dobrého a veľmi blízkeho človeka. Sme spolu od minulého septembra a dúfam, že budeme mať šťastie a že spoločných septembrov zažijeme viac.

7. Veríš v lásku na prvý pohľad?

Všetci moji muži boli láskou na absolútne prvý pohľad, a tak v ňu verím na 100 percent!

8. Čo najradšej robíš vo voľnom čase? Ako vyzerá tvoj voľný deň?

Trávim ho úplne obyčajne. Behám, čítam si, upratujem, navštevujem svojho koníka, ktorý tento rok oslávil 30, sledujem športové kanály (úsmev). S priateľom máme malilinké políčko, kde po prvý raz pestujeme zeleninu. Čas rada trávim aj s blízkymi priateľmi, ktorí ma veľmi obohacujú. Život je počas voľna ešte o čosi krajší ako bežne.

9. Máš ešte nejaké nesplnené sny?

Čím som staršia, tým menej náročnejšia som. Žijem v krajine, kde nie je vojna, zdravie mi slúži, nehladujem. Tak, ale aby som nebola za super skromnú… Áno, mám sen! Domček pri mori, bufet či kaviareň na pláži a šťastný vzťah. No a potom je tu ešte jeden sen, aby sa to na našej planéte vyvíjalo lepšie ako doteraz!

10. Čo iné by si robila, keby si nebola moderátorka?

Ošetrovateľku zvierat, cestovateľku, dobrovoľníčku.

by Diamond

foto: Janka Hospodárová

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu