Hudobné prekvapenie v podaní Majselfa a Nely Pociskovej

0
151
Hudobné prekvapenie v podaní Majselfa a Nely Pociskovej

Talentovaný hudobný producent Matej Mikloš, ktorý vystupuje pod pseudonymom MAXX MIKLOS vydáva pilotný singel zo svojho prvého producentského albumu, na ktorý si pozval netradičné spojenie v podaní Majselfa a Nely Pociskovej. Skladba s názvom Neprestanem dýchať je naozaj dychberúca.

Maxx Miklos je hudobný producent profesionálne pôsobiaci na slovenskej hudobnej scéne od roku 2016, odkedy spolupracoval v hudobnom štúdiu Littlebeat, kde sa podieľal na albumoch Celeste Buckingham, Lucie Bílej, Daniela Kapitána, Terezy Maškovej, Mandrage, Ronie, Dominiky Mirgovej a mnohých ďalších.

V súčasnosti pôsobí ako hudobný producent, songwriter a mixážny inžinier samostatne a podieľal sa na singloch umelcov, ktorými sú napríklad Yael, Alya, Majself, Tomy Kotty a ďalší. V súčasnosti pracuje na svojom prvom producentskom albume v spolupráci so známymi i novými menami českej a slovenskej hudobnej scény. Pozval naň Majselfa, s ktorým vznikol základ skladby. Tento hudobný príbeh dopovedala Nela Pocisková, ktorá vniesla do skladby nezameniteľnú emóciu a za pomoci textárky Alexandry Okálovej dali skladbe Neprestanem dýchať  poslednú bodku.

 „Bola to naša prvá spolupráca s Maxom a mala špeciálnu príchuť. Občas sa vám stane, že v štúdiu zažijete špeciálnu atmosféru, keď to ide ako keby samé a to sa presne udialo pri tejto skladbe. Patrí medzi moje najobľúbenejšie skladby za posledné roky a nesie v sebe okrem svojskej energie aj silný odkaz, ktorý vznikol veľmi autenticky a nenútene. Mám radosť zo spolupráce s Nelou, pretože si myslím, že je to presne ten človek, ktorý na tejto skladbe mal byť. Verím, že si pesničku ľudia obľúbia a pomôže im v dobrých aj zlých časoch.“ – hovorí Majself.

Nela Pocisková k tomu dodáva: Keď mi Maxo zavolal a prizval ma do tejto spolupráce povedala som si, že ma ten hore naozaj vypočul, lebo som dlhšie vysielala signál, že by som sa rada chcela spojiť trochu s rapovou a hip-hopovou scénou. Keďže sme už v rámci Illuminate spolupracovali s Yaelom na skladbe Magnet, tak chlapcom z produkcie napadlo moje meno, čo je skvelé. Prišli sme do štúdia, spoločne s Maxom sme nahodili linky, ktoré som si doma pripravila. Maxo ich následne upravil a prišiel so svojimi nápadmi a vkladom. V spolupráci so Saškou Okálovou sme trochu okresali môj navrhnutý text tak, aby to vychádzalo zo mňa, no súčasne Saška tomu dala hlavu a pätu. Spoločne sme zažili jeden úžasný deň tvorenia vo veľmi príjemnej atmosfére a vznikla skladba Neprestanem dýchať, ktorej maximálne veríme všetci traja. Dúfam, že energiu, ktorú skladba dodáva nám, dodá tak isto aj vám, nakoľko všetci prežívame či už pády, alebo vzlety, no ideme ďalej a silnejší.“

Skladbu Neprestanem dýchať sprevádza aj videoklip, o ktorý sa postaral tím Illuminate s režisérom Martinom Mikom, ktorý zachytil atmosféru skladby v prírodnom prostredí v kontraste s červeným piedestálom.

Pripravil: Peter Zajíc
Foto: Illuminate

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu