Moderné grilovanie na rastlinnú nôtu

0
739
moderné grilovanie

Slováci radi konzumujú rôzne grilované pochúťky, ktoré však nie sú veľmi prospešné pre ich zdravie a trávenie. S použitím rastlinných alternatív si môžeme tohtoročnú grilovačku užiť s ľahkosťou a zdravo.

Objavujte lepší svet chutí aj toto leto

Počas grilovacej sezóny výrazne stúpa dopyt po špecialitách, ktoré zákazníkom nielen chutia, ale tiež šetria čas na prípravu ľahkého a zdravého obeda či rýchlej večere. „Veľkej obľube sa tešia produkty Tofu na gril, ale tiež marinované Tofu na panvicu. Spoločne tvoria až 40 % z nášho celkového predaja, pričom sa v ponuke objavili len nedávno,“ hovorí Anna Buzinkay, Marketing Director Europe pre značku LUNTER, najväčšieho výrobcu slovenského tofu a rastlinnej stravy.  

Po minuloročných hitoch LUNTER Tofu na gril Sweet chilli a Tymian prichádza na začiatku grilovacej sezóny s tohtoročnou novinkou – LUNTER Tofu na gril Živánska. „Hlavným benefitom LUNTER Tofu na gril Živánska je plná chuť, ktorú zaručuje kvalitné zloženie marinád, rýchlosť a jednoduchosť prípravy, či vysoký podiel proteínov, vďaka čomu novinka zasýti rovnako ako mäsový variant,“ vysvetľuje Anna Buzinkay.

Chuť a zdravie na prvom mieste

Živánska sa neodmysliteľne spája s grilovaním. Vďaka LUNTER Tofu si dokážete behom pár minút pripraviť zdravé jedlo, na ktorom si pochutí celá rodina. Živánsku stačí spolu s ostatnými ingredienciami vložiť do alobalu, položiť na plech, gril alebo grilovaciu panvicu a tešiť sa na výsledok. Nemusíte ju už nijako upravovať a chuť sa vďaka inovatívnej hot-fill technológii a kvalitnej marináde s jemnou chuťou cibuľky rozvinie naplno už za pár minút.

Jedna kocka LUNTER Tofu obsahuje až 43 % dennej dávky proteínov, 47 % dennej dávky vápnika, omega 3-mastné nenasýtené kyseliny, vlákninu a všetkých 20 aminokyselín, potrebných pre správne fungovanie ľudského organizmu. LUNTER Tofu je vyrábané z európskej sóje, pestovanej v povodí Dunaja, bez použitia geneticky modifikovaných organizmov (GMO). Neobsahuje cholesterol ani konzervačné látky.

Novinka je v slovenskej predanej siete od apríla 2022.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu